Panele podłogowe Vox – Twój pies poprosi o tipsy

Sieć salonów Drzwi i podłogi Vox wprowadziła na rynek trzy kolekcje Paneli podłogowych Vox – Rubin, Szmaragd i Brylant. Ciekawe dekory, przyjazny system montażu oraz najmodniejsza obecnie powierzchnia o strukturze drewna z połyskiem to tylko kilka najlepszych cech marki własnej sieci Vox, produkowanych wyłącznie na potrzeby tej sieci.

Panele podłogowe Vox charakteryzują się podwyższoną odpornością na zarysowania i uszkodzenia. Klasa ścieralności AC4 i AC5 oraz grubości 8 i 10 mm, to gwarancja ich wysokiej trwałości nawet do 20 lat! Panele te nadają się do pomieszczeń mieszkalnych i przemysłowych o wysokim natężeniu ruchu, jak też do domu gdzie mieszkają pełne energii dzieci. To również propozycja dla miłośników psów i kotów, których obecność nie wpłynie na stan paneli.

Kolekcje Rubin, Szmaragd i Brylant to w sumie osiem dekorów, które sprawdzą się w każdym wnętrzu. Frezowane krawędzie na wszystkich bokach panela tzw. V-fuga, tworzą doskonały efekt deski drewnianej.

„Marka własna sieci Vox spełni zarówno oczekiwania kobiet, które decydują o wyborze koloru podłogi jak i mężczyzn, zwracających uwagę na kwestie techniczne – mówi Arkadiusz Śmiłowski, Dyrektor ds. Zakupów sieci Vox. – Rosnąca wiedza klientów wymusza wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań na rynku a takie są nasze panele. Kupujący może być pewien, że dokonał właściwego wyboru, zgodnego z najnowszymi trendami mody, dobrze komponującego się z pozostałymi elementami wnętrza.”

Panele podłogowe Vox dostępne są we wszystkich salonach Drzwi i podłogi Vox, sklepach Majster oraz innych sklepach oferujących materiały wykończeniowe. Można też kupić je w sklepie internetowym www.drzwiipodlogi.vox.pl, gdzie aktualnie trwa promocja na kolekcje Rubin i Szmaragd.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu