Najbardziej wyczekiwane otwarcie roku – pierwszy Burger King w Gdańsku

7 października 2011 roku, w piątek, o godzinie 9.00, w gdańskiej Galerii Bałtyckiej otwarta zostanie restauracja Burger King. Jest to pierwsza restauracja tej sieci w Trójmieście i z pewnością najbardziej wyczekiwana przez fanów grillowanej na ogniu wołowiny. Z okazji tego wydarzenia, Burger King przygotował dla pierwszych gości wyjątkową niespodziankę: 100 zaproszeń na darmowego burgera Whopper.

„Otrzymywaliśmy wiele zapytań o lokalizację na Wybrzeżu, a na fan page marki na Facebooku niemal codziennie fani dopytywali, kiedy Burger King pojawi się w Trójmieście – mówi Daniel Kasper, Brand President marki Burger King. – Dlatego sprawia nam ogromną radość, że wreszcie możemy zaprosić mieszkańców Trójmiasta na Whoppera do Galerii Bałtyckiej.”

Nowa restauracja zlokalizowana jest na I piętrze Galerii Bałtyckiej w strefie food court i zajmuje powierzchnię 90 m2. Restauracja jest czynna 7 dni w tygodniu: od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00 – 21.00, a w niedzielę od 10.00 do 20.00.

Oferta Burger King to przede wszystkim grillowane na ogniu burgery ze 100-procentowej wołowiny. Sztandarowym produktem Burger King jest Whopper®, o wyjątkowym, niepowtarzalnym smaku. Fani mogą zamawiać tego kultowego burgera oraz wszystkie inne burgery dostępne w menu Burger King, według własnych upodobań smakowych i dietetycznych, wybierając do nich ulubione dodatki i rezygnując z tych, za którymi nie przepadają.

Galeria Bałtycka znajduje się przy Al. Grunwaldzkiej 141, w centrum Wrzeszcza. W Galerii mieści się 200 sklepów, a także 15 restauracji i kawiarni. Do dyspozycji klientów pozostaje 1100 miejsc parkingowych. Galeria charakteryzuje się bardzo atrakcyjną ofertą punktów handlowych, a także nowoczesną architekturą z przeszklonymi powierzchniami. Dzięki temu Galerię Bałtycką odwiedza codziennie ogromna rzesza klientów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu