Przejdź do treści

FreeM otwiera podwoje dla abonentów GaduAir

InMobile, spółka należącą do Grupy Integer.pl, będąca właścicielem telefonii komórkowej FreeM, zaoferowała specjalne promocje zachęcające abonentów GaduAir – operatora, który niedawno ogłosił zaprzestanie swojej działalności, do przeniesienia się do FreeM. Promocje dotyczą mobilnego Internetu. Do standardowej oferty 10 MB dziennie darmowego Internetu, z którego korzystać można w zamian za oglądanie reklam, FreeM dokłada 1GB do wykorzystania w ciągu 30 dni z dziennym limitem 100MB. Warunkiem jest aktywowanie startera FreeM i pobranie specjalnego kodu aktywującego promocje, który wysyłany jest na dotychczasowy numer GaduAir. Dodatkowo, jeżeli abonent przeniesie swój numer z sieci GaduAir do FreeM otrzyma jeszcze jeden dodatkowy 1GB.

Karty FreeM można bez opłat zamówić na stronie operatora lub na fanpage’u na Facebooku. Karta zostanie bezpłatnie dostarczona pod wskazany adres lub może być odebrana z dowolnego Paczkomatu, natychmiast po jej zamówieniu.

FreeM poinformował również, że dołącza GaduGadu do oficjalnie obsługiwanych komunikatorów, co oznacza, że darmowe korzystanie z niego nie będzie przerywane przez sesje reklamowe.

„Sądzimy, że wszyscy, którzy korzystali z GaduAir będą zainteresowani korzystna ofertą prepaidowa, a w szczególności darmowym mobilnym Internetem.” – powiedział Tomasz Właszczuk, prezes InMobile. „Jesteśmy przekonani ze nasza oferta promocyjna skierowana do dotychczasowych abonentów GaduAir spotka się z dużym zainteresowaniem.”