Program poleceń Liberty Direct w nowej odsłonie

Startuje nowa edycja programu „Poleć sprawdzone ubezpieczenie” organizowanego przez Liberty Direct. Dzięki udziałowi w promocji, Klienci firmy mogą bez ograniczeń zdobywać nagrody pieniężne w wysokości do 100 zł polecając ubezpieczenia komunikacyjne firmy dowolnej liczbie osób. Program, promujący polisy OC i AC, potrwa do końca roku.

Klienci Liberty Direct, którzy do końca grudnia skutecznie polecą ubezpieczenie komunikacyjne oferowane przez firmę, otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości od 50 do 100 zł. Środki zostaną przekazane przelewem na wskazane konto w przypadku, jeżeli w wyniku rekomendacji nowy Klient zawrze i opłaci polisę oraz nie wypowie jej w ciągu 30 dni. Z kolei, osoby korzystające z rekomendacji otrzymają zniżkę na ubezpieczenie analogicznej wartości. Jedynym warunkiem otrzymania rabatu jest podanie numeru polisy osoby polecającej w chwili dokonywania zakupu ubezpieczenia.

“Program ‘Poleć sprawdzone ubezpieczenie’ nieustannie cieszy się coraz większą popularnością. Z tego względu postanowiliśmy przedłużyć go do końca 2011 r. – mówi Marcin Andrzejczyk, Kierownik Działu Komunikacji Marketingowej Liberty Direct. Do tego czasu będzie również aktywna aplikacja na Facebooku, ułatwiająca szybką rekomendację naszej firmy znajomym”. – dodaje Andrzejczyk.

Klienci Liberty Direct mogą rekomendować ofertę firmy poprzez e-konto „Twoje sprawy” na stronie internetowej firmy, a także przez aplikację na Facebooku, dostępną pod adresem: http://apps.facebook.com/liberty-direct/. Osoby korzystające z polecenia mogą natomiast kupować polisę poprzez stronę internetową  www.libertydirect.pl lub telefonicznie pod numerem 1 95 21.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu