Jesienią łatwiej o mieszkanie

Jesień to chyba najlepszy czas dla branży nieruchomościowej, w tym kupujących. Po wakacyjnym przestoju zwiększa się liczba poszukujących własnego lokum. Deweloperzy oraz agenci nieruchomości mają pełne ręce roboty. Przygotowują specjalne oferty i promocje dla potencjalnych klientów.

Aby dotrzeć z ofertą do szerokiego grona zainteresowanych, organizowane są targi mieszkaniowe oraz dni otwarte. I właśnie z tego rozwiązania chętnie korzysta wielu deweloperów. Zapraszają do biur sprzedaży, gdzie rzeczywiście na zainteresowanych zakupem mieszkania czekają atrakcyjne propozycje – najczęściej rabaty i przeróżne upusty.

Dla przykładu pierwsze jesienne dni otwarte organizuje Budimex Nieruchomości. Deweloper zaprasza 8 października do swojego biura handlowego. Na odwiedzających czekać będą rabaty na mieszkania w jego najnowszej inwestycji – Osiedlu Gocławska na Pradze. Jak zachwala deweloper, to świetna okazja, aby zamieszkać blisko wszystkich fajnych miejsc, jakie oferuje ta wyjątkowa dzielnica. Bo przecież ZOO, Koneser, Fabryka Trzciny, popularny „Skaryszak” czy klub M25 przy Mińskiej to miejsca znane prawie wszystkim warszawiakom i przez wielu lubiane. Jednak tylko niektórzy mogą powiedzieć, że mieszkają dosłownie tuż obok. A z pewnością warto!

Wszystkich poszukujących własnego „M” Budimex  zachęca  niskimi cenami  na Gocławskiej. Rabatami objęta została pula mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych. Deweloper daje klientom czas na przemyślenie zakupu. Ofertę będzie można spokojnie rozważyć w domu. Wystarczy w ciągu kilku następnych dni podpisać umowę przedwstępną, aby skorzystać z rabatu.

Osiedle Gocławska to nowoczesna i przyjazna inwestycja, które harmonijnie współgra z tradycyjną zabudową Pragi. Jest też dobrze skomunikowana z innymi dzielnicami, dzięki licznym tramwajom i autobusom mającym przystanki nieopodal – przy ul. Grochowskiej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu