Przejdź do treści

Fiat 500 szuka właściciela. Galeria Krakowska świętuje 5-te urodziny

Czerwony, szybki i bardzo pojemny. Taki jest Fiat 500, który w Galerii Krakowskiej czeka na swojego właściciela. 15 października za kierownicą tego najsłynniejszego „Włocha” usiądzie zwycięzca loterii urodzinowej, w której można brać udział już od 1 października. W najbliższy weekend (8–9 października) Galeria zaprasza najmłodszych krakowian na zabawy urodzinowe, a w kolejny weekend (15-16 października) zaprasza na koncert Kayah, oraz na bardzo słodki – Małopolski Festiwal Tortów Kreatywnych. Wielka feta w sercu Krakowa będzie trwała do 16 października. W te dni Galeria Krakowska nie czeka na prezenty – sama je rozdaje!

W ciągu tych pięciu minionych lat Galeria Krakowska stała się ośrodkiem mody, zakupów, ale i miejscem spędzania czasu. Jest ona centralnym punktem odwiedzin zarówno mieszkańców naszego miasta, jak i turystów. Wszystkich ich zapraszamy na wspólną zabawę – bo jak można świętować urodziny bez przyjaciół. Chcemy by zaplanowane przez nas obchody stały się swoistym podziękowaniem dla naszych Klientów za to, że Galeria Krakowska tak szybko wrosła w krajobraz miasta. – podkreśla Ryszard Wysokiński, Dyrektor Galerii.

Głównym punktem obchodów piątych urodzin w Galerii będzie Urodzinowa Loteria z wielkim prezentem – Fiatem 500. Każdy, kto zrobi zakupy za kwotę 50 złotych otrzyma szansę na wygraną. Wystarczy, że wymieni paragon na bon loteryjny w punkcie informacji, wypełni prawidłowo formularz konkursowy i wrzuci go do urny. 15 października o 17:00 będzie miało miejsce wielkie losowanie. Oprócz nagrody głównej, uczestnicy loterii będą mogli wygrać także telewizor panoramiczny, notebook lub sprzęt RTV.