FB Marek Antczak uroczyście inauguruje 2 nowe inwestycje – Wmurowanie aktów erekcyjnych w Warszawie i Kielcach

Osiedle Słoneczny Stok oraz Międzynarodowa Szkoła Podstawowa i Szkoła Muzyczna I Stopnia to kolejne inwestycje firmy na rynkach lokalnych. Oba projekty mają dla firmy szczególne znaczenie.

Kieleckie Osiedle Słoneczny Stok to pierwsza inwestycja FB Marek Antczak w Kielcach. Powstający budynek będzie składał się z czterech pięter oraz poziomu podziemnego, w którym usytuowane będą garaże oraz komórki lokatorskie dla mieszkańców. W ofercie znajdują się lokale jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe o zróżnicowanym metrażu – od 30 do 79 mkw. Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub tarasy o powierzchni od 4 do 16 mkw Łącząc funkcjonalność i wygodę, w ramach inwestycji deweloper przewidział także parking naziemny, wewnętrzne patio oraz miejsce na lokale handlowo-usługowe. Kompleks powstaje przy ul. Piłsudskiego, w niedalekim sąsiedztwie osiedla Na Stoku, dzięki czemu przyszli mieszkańcy mają zagwarantowany dostęp do rozbudowanej infrastruktury – w sąsiedztwie kompleksu położone są między innymi szkoła, basen, centrum handlowe oraz obiekty użyteczności publicznej. Jednocześnie elegancki budynek będzie wyposażony w system całodobowego monitoringu, a także ogrodzenie z systemem domofonowym, co zapewni przyszłym lokatorom spokój i poczucie bezpieczeństwa. Łączna powierzchnia użytkowa obiektu to 8962,22 mkw.

„Pracując nad koncepcją osiedla, chcieliśmy stworzyć nowoczesny i zarazem przyjazny kompleks mieszkaniowy, w którym nabywcy znajdą komfort, bezpieczeństwo i wygodę przy jednoczesnym dostępie do rozbudowanej infrastruktury oraz optymalnych połączeniach komunikacyjnych” – mówi Marek Antczak, Prezes FB Marek Antczak.

Międzynarodowa Szkoła Podstawowa i Szkoła Muzyczna I Stopnia to projekt realizowany wspólnie z Fundacją StartSmart Alicji Wegorzewskiej-Whiskerd. Przyszłym uczniom komfort nauki zapewnią przestronne sale lekcyjne, funkcjonalne szatnia i jadalnia oraz obiekty rekreacyjno – sportowe. Szkoła pomieści 240 dzieci. Na drugim piętrze zaprojektowano 3 pracownie muzyczne, a także wielofunkcyjną salę ze sceną, w której odbywać się będą koncerty. W budynku znajdą się także gabinety lekarza i psychologa. Łączna powierzchnia użytkowa inwestycji to 2723 mkw.

„Szkoła podstawowa to bardzo ważny moment w życiu każdego młodego człowieka. Tu poznajemy pierwszych przyjaciół, stawiamy pierwsze kroki w nauce, sporcie itp. Te mury kształtują młodych ludzi, dlatego moją rolą jako generalnego wykonawcy jest to, by były dla młodych osób jak najbardziej przyjazne i komfortowe. 3-kondygnacyjny budynek zaprojektowany został specjalnie z myślą o najmłodszych i przystosowany także dla osób niepełnosprawnych” – dodaje Marcin Antczak, Wiceprezes FB Marek Antczak.

„Jako matka, chciałam stworzyć wyjątkowe miejsce do nauki i zabawy, z którym każdy może się utożsamić, które kształtować będzie postawy sprzyjające rozwojowi. Uczciwość, odpowiedzialność, kreatywność, kultura osobista szacunek dla innych ludzi to wartości w których mają dorastać uczniowie” – mówi Alicja Wegorzewska-Whiskerd, pomysłodawczyni projektu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu