World MasterCard® Business innowacyjna karta dla klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw

World MasterCard Business – wyjątkowy produkt dedykowany zamożniejszym klientom biznesowym z sektora Małych i Średnich Firm –  jest dostępny od 24 września w Getin Noble Banku. To pierwsza tego typu karta biznesowa w Polsce oferująca obok bogatego pakietu ubezpieczeń program lojalnościowy polegający na zbieraniu punktów w Programie MasterCard Rewards.

Program lojalnościowy nowej karty jest oparty o platformę MasterCard Rewards z dedykowanym interfejsem internetowym. Głównym celem platformy jest nawiązywanie i utrzymywanie relacji firmy z klientami.  Karta World MasterCard Business z Programem MasterCard Rewards jest pierwszą tego typu kartą w Europie, której program lojalnościowy jest organizowany przez firmę MasterCard.

Ideą Programu MasterCard Rewards jest odpowiednie dostosowanie katalogu nagród do potrzeb oraz aspiracji konsumentów biznesowych. Posiadacze kart World MasterCard Business mają jasno sprecyzowane oczekiwania, zarówno pod względem nowoczesnych produktów bankowych, jak i promocji z nimi związanych. Wysoka jakość programu lojalnościowego jest dla nich kluczowym elementem przy wyborze karty kredytowej.

„Żyjemy w erze indywidualizmu. Konsumenci oczekują od firm i marek produktów szytych na miarę ich potrzeb i aspiracji. Odpowiedzią MasterCard na te potrzeby jest karta World MasterCard Business, którą właśnie wprowadzamy z Getin Noble Bankiem. To nowa jakość w programach lojalnościowych skierowanych do klientów biznesowych.” – mówi Tomasz Łuczak, wiceprezydent, specjalista ds. produktów dla biznesu z polskiego oddziału MasterCard Europe.

„Sektor małych i średnich przedsiębiorstw jest kołem napędowym naszej gospodarki. Oczekiwania tej grupy klientów naszego Banku, co do jakości i funkcjonalności produktów finansowych są bardzo wysokie. Osoby te cenią sobie nowoczesność i wygodę, a karta kredytowa towarzyszy im każdego dnia. Właśnie dlatego to oni, jako pierwsi w Polsce, mogą skorzystać z licznych korzyści jakie daje karta World MasterCard Business.” – mówi Paweł Wawiernia, Dyrektor Biura Kart Płatniczych Getin Noble Bank.

Punkty zebrane przez posiadaczy karty World MasterCard Business mogą być w łatwy sposób wymienione na nagrody. Katalog nagród został specjalnie opracowany pod kątem klientów biznesowych z sektora Małych i Średnich Firm.

Klienci mogą wybierać nagrody z następujących kategorii:

  • artykuły biurowe
  • elektronika biurowa
  • akcesoria podróżne i samochodowe
  • narzędzia
  • imprezy grupowe jak team building i atrakcje związane z przeżyciami

Poza atrakcyjnym Programem MasterCard Rewards karta World MasterCard Business pozwala również korzystać z bogatego pakietu ubezpieczeń. Posiadacz karty ma m.in. zapewnione ubezpieczenie dotyczące wypadków w podróży (NWW) do 25 000 euro.

Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje również koszty leczenia oraz hospitalizację za granicą, anulowanie lub skrócenie podróży, opóźnienie wylotu, utratę lub opóźnienie w dostarczeniu bagażu. Dotyczy to zarówno posiadacza karty oraz jego bliskich, jeżeli za ich podróż zapłacono kartą World MasterCard Business. Karta wydawana przez Getin Noble Bank pozwala także korzystać ze specjalnych ofert promocyjnych w ponad 2000 hoteli sieci Accord, takich jak Novotel, Sofitel, Mercure, czy Ibis.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu