Fashion Island w Blue City

Nowy butik prezentujący kreacje włoskich, koreańskich i japońskich projektantów kilka dni temu powiększył ofertę odzieżową w Blue City. Fashion Island oferuje kolekcje odzieży i dodatków dla kobiet pragnących podkreślić własną osobowość i styl.

Kolekcje ubrań w Fashion Island są przygotowane w krótkich i niepowtarzalnych seriach, starannie selekcjonowanych pod względem ciekawych form i wysokiej jakości materiałów. Są tu zarówno zwiewne, jedwabne bluzki i sukienki, miękkie, wygodne płaszcze i marynarki, drukowane bluzy i tuniki, jak i szeroki wybór spodni: od legginsów po spodnie z obniżonym stanem. Niebanalne projekty w przystępnych cenach uzupełnione są o ofertę obuwia i dodatków.

Aktualna, jesienna kolekcja butiku Fashion Island to kilka marek włoskich oraz projekty japońskie i koreańskie. Jest pełna soczystych kolorów – amarantów, pomarańczy, błękitów, zieleni, nowatorskich form i wspaniałej jakości materiałów. To najnowsze, wprowadzone na rynek przed tygodniem, autorskie projekty takich marek jak Rinascimento, Angela Davis czy Stella Reach. W ofercie butiku są także ręcznie produkowane, modelujące sylwetkę jeansy. Idealne uzupełnienie kolekcji stanowią buty i torby renomowanych włoskich marek, w tym propozycje marki Hegos.

Propozycje butiku Fashion Island można wykorzystać na co dzień, ale i na większe wyjścia. Kolekcje są uniwersalne i pozwalają na stosowanie dowolnych stylizacji dostosowanych do aktualnych potrzeb i okoliczności.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu