Zycko rozszerza sprzedaż rozwiązań Riverbed na Polskę

Zycko, międzynarodowy dystrybutor innowacyjnych rozwiązań IT, ogłosił, że w ramach obowiązującej umowy z Riverbed Technology, firmą zajmującą się poprawą wydajności infrastruktury IT, rozszerzy zakres usług na polski rynek.

Zycko zajmie się dystrybucją rozwiązań Riverbed® w zakresie optymalizacji sieci rozległej (WAN) oraz zarządzania wydajnością aplikacji w obrębie istniejącej bazy resellerów, którzy specjalizują się w obszarze sieci i przechowywania danych.

“Założeniem strategicznym Zycko jest współpraca z najlepszymi dostawcami sprzętu a Riverbed jest dla nas zdecydowanym liderem w obszarze rozwiązań przyspieszających działanie aplikacji w sieci WAN,” powiedział Grzegorz Wilk, Dyrektor Marketingu Zycko Polska Sp. z o. o. “Cieszymy się, że do naszego portfolio rozwiązań w Polsce dołączają produkty firmy Riverbed, umożliwiając współpracującym z nami resellerom oferowanie swoim klientom dodatkowych produktów i usług.”

”Rozszerzenie współpracy z Zycko na rynek polski wpisuje się w naszą strategię, która ma na celu rozwój sieci sprzedaży w Europie. Zycko jest kluczowym dystrybutorem produktów Riverbed w północnej i południowej Europie oraz w Niemczech, więc jesteśmy zadowoleni, że firma poszerza zasięg sprzedaży o Europę Wschodnią,” komentuje Andreas Hartl, dyrektor kanału sprzedaży w regionie EMEA w Riverbed.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu