Złoto-srebrny hit sezonu

Na półkach sklepowych z nowymi kolekcjami nie brakuje odzieży i dodatków w kolorze złota i srebra. To niewątpliwy hit sezonu. Trend ten zapewne zostanie z nami aż do Sylwestra i karnawału, dlatego Lorus proponuje serię pięciu zegarków w najróżniejszych złoto-srebrnych kombinacjach.

Dodatki w kolorze złota lub srebra towarzyszą nam praktycznie cały czas, jednak srebrne spodnie czy złote swetry to modowa nowość. Aby do każdego stroju idealnie dopasować dodatki, Lorus proponuje serię zegarków aż w pięciu kombinacjach kolorystycznych.

W kolekcji znajdziemy czasomierze w kolorze złota (model REG50FX9, cena 259 zł); srebra z białą tarczą i oblamówką w kolorze różowego lub żółtego złota (REG53FX9, REG51FX9 – 215 zł); srebra z czarną tarczą, a także srebra z jasną tarczą (REG55FX9, REG57FX9 – 199 zł).

Zegarki te, to delikatny, elegancki, wykonany z metalu dodatek, wyposażony w szkiełko mineralne i wodoszczelny do 3 ATM. Jakość czasomierzy jest gwarantowana przez Seiko Watch Corporation. Adresy sklepów znajdują się na www.loruswatches.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu