Wirtualny Doradca w telefonach komórkowych

Wirtualny Doradca InteliWISE uruchomiony został w serwisie www.naviexpert.pl, oferującym pierwszą polską nawigację osobistą do telefonów komórkowych. Bez żadnych dodatkowych aplikacji, wirtualny asystent wspomaga użytkowników wszystkich urządzeń mobilnych – od komórek po tablety.

Użytkownicy NaviExpert.pl, którzy potrzebują błyskawicznej pomocy bądź kontaktu z obsługą klienta, mają dostęp do aplikacji Wirtualny Doradca, która działa na wszystkich urządzeniach mobilnych, w tym i-Phone’ach, iPad-ach, czy tzw. tabletach. Wirtualny Doradca jest szybką, skuteczną, interaktywną pomocą dla użytkowników NaviExpert. Działając jak inteligentny live chat, błyskawicznie znajduje tematy związane z obsługą klienta. Pomaga w uruchomieniu nawigacji, w instalacji oprogramowania czy sprawdzeniu dostępności aplikacji na wybranych urządzeniach.

Wirtualny Doradca jest jedną z najbardziej dynamicznie rosnących aplikacji obsługi klienta i oprogramowania pomocy dla sklepów internetowych. Bazuje na zaawansowanej technologii sztucznej inteligencji, dzięki czemu możliwe jest zadawanie mu pytania dowolnie sformułowanego, np. „Jak zacząć korzystać?” lub „Jakie są koszty utrzymania?”. Ze względu na ilość i szybkość transferu danych z Internetu na urządzenia mobilne, w przypadku NaviExpert.pl zastosowano wersję bez awatara, czyli czat tekstowy.

Aplikacja dostępna jest na stronie www.naviexpert.pl, w dziale ‘Pomoc’. Można ją znaleźć również bezpośrednio pod adresem www.naviexpert.pl/pomoc/wirtualny-doradca.html.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu