Patrick Kurowski dyrektorem działu powierzchni magazynowych i logistycznych w CBRE

Firma CBRE ogłasza, że Patrick Kurowski został Dyrektorem działu powierzchni magazynowych i logistycznych w Polsce.

Patrick Kurowski, urodzony w Austrii, dołączył do warszawskiego zespołu CBRE w październiku 2010 roku jako Starszy Negocjator w dziale powierzchni magazynowych i logistycznych, gdzie był odpowiedzialny za wynajem i strategie marketingowe nieruchomości magazynowych, pośrednictwo przy zakupie i sprzedaży nieruchomości oraz doradztwo dla Klientów międzynarodowych.

Od 2007 roku pracował w biurze CBRE w Austrii, gdzie przez 3 lata zajmował się wycenami i obsługą klientów korporacyjnych, będąc odpowiedzialnym zarówno za projekty biurowe, jak i magazynowe.

Poprzednio pracował przez ponad 4 lata dla głównego wykonawcy w sektorze nieruchomości i budownictwa w Austrii.

Patrick Kurowski jest licencjonowanym doradcą inwestycyjnym i finansowym. Obecnie ubiega się o członkostwo w RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors). Patrick mówi biegle po polsku, niemiecku i angielsku, a jego hobby to sport, ekonomia międzynarodowa, podróże i muzyka.

Colin Waddell, Dyrektor Zarządzający CBRE w Polsce, powiedział: „Jestem bardzo zadowolony, że Patrick zgodził się przyjąć tak odpowiedzialne i znaczące stanowisko jakim jest kierowanie działem powierzchni magazynowych. Wszyscy, zarówno w Polsce, jak i regionie Europy, Środkowego-Wschodu i Afryki, jesteśmy przekonani, że Patrick wraz ze swoim zespołem będzie oferować naszym Klientom najwyższej jakości usługi.”

Zespół ekspertów CBRE, dedykowany specjalnie Klientom z sektora nieruchomości magazynowych i logistycznych, oferuje najwyżej jakości usługi doradcze – reprezentacja najemców i właścicieli nieruchomości, pośrednictwo w zakupie i sprzedaży działek i nieruchomości, badanie rynku, doradztwo inwestycyjne, zarządzanie projektami oraz zarządzanie nieruchomościami.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu