HICRON i Integeo łączą siły

We wrześniu b.r. spółki HICRON i Integeo Polska sp. z o.o. zawarły umowę o współpracy, na mocy której spółka HICRON staje się autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski rozwiązań Map Intelligence Business Objects firmy Integeo.

Map Intelligence to nowoczesne narzędzie służące do odwzorowywania lokalizacji obiektów na mapach geograficznych. Rozwiązanie wykorzystywane jest m.in. podczas tworzenia raportów porównawczych, zestawień kosztów i przychodów w firmach wielooddziałowych. Wizualizacja obiektów na mapach przyspiesza ich identyfikację, ułatwiając tworzenie analiz przestrzennych. Firmy korzystają z Map Intelligence m.in. przy integracji z rozwiązaniami do raportowania i analiz (SAP Business Intelligence, Business Objects) oraz zarządzania nieruchomościami (SAP RE-FX).

„Współpraca z Integeo jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie zaawansowanymi rozwiązaniami analitycznymi, w tym w szczególności wykorzystaniem integracji z mapami. Mając na uwadze ich potrzeby szukaliśmy partnera, którego rozwiązania będą jak najbardziej przystępne, łatwe w obsłudze i integrowalne z systemem SAP. Oferta Integeo okazała się doskonale spełniać te założenia. Biorąc pod uwagę popularność i zapotrzebowanie na tego typu aplikacje, razem z Integeo zakładamy początkową sprzedaż na poziomie przynajmniej jednego wdrożenia kwartalnie” – mówi Michał Guzek, Członek Zarządu firmy HICRON.

„Współpraca z partnerami oferującymi komplementarne dla Map Intelligence rozwiązania informatyczne, to nieodłączny element naszej strategii. Spośród wszystkich partnerów SAP wybraliśmy do współpracy HICRON ze względu na potencjał i kompetencje spółki. Duże znaczenie miało także pro-innowacyjne podejście HICRON i specjalizacja w kierunku rozwiązań dedykowanych, często wykraczających poza standard oferowany przez inne firmy konsultingowe” – wyjaśnia Sławomir Hemerling-Kowalczyk, Prezes Zarządu firmy Integeo Polska.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu