Cyfrowy Polsat włącza Nickelodeona HD

Już 4 października br. do oferty największej platformy satelitarnej w Polsce dołączy pierwszy młodzieżowy kanał high definition – Nickelodeon HD z portfolio Viacom International Media Networks, debiutujący na rynku polskim.

Nickelodeon HD, jako szósty kanał dedykowany dzieciom, wzbogaci podstawowy pakiet Familijny HD Cyfrowego Polsatu i zajmie pozycję 147 na liście kanałów operatora.

W ofercie programowej Nickelodeon HD nie zabraknie nowości. Już 8 października widzowie będą mogli obejrzeć premierowe odcinki „Super Ninja” – serialu o przygodach nastolatka, który pewnego dnia dowiaduje się, że należy do klanu legendarnych wojowników ninja (emisja: sobota i niedziela o g. 11:50 oraz 19:50). Natomiast od 13 października na ekranach zagości najnowsza seria przygód walecznych „Power Rangers” (czwartki i piątki o g.15:40). Piątek 21 października to Cameo Friday, czyli maraton z odcinkami „iCarly”, „True Jackson”, „Big Time Rush”, „The Troop”, w których gościnnie wystąpiły takie gwiazdy jak Justin Bieber czy Willow Smith. Z kolei 31 października stacja wyemituje specjalny maraton Halloween.

Nickelodeon HD to trzecia stacja z „rodziny” kanałów dziecięcych Nickelodeon w ofercie Viacom International Media Networks w Polsce (obok Nickelodeon i Nick Jr.). Kanał jest skierowany do fanów animacji oraz seriali dla młodzieży w najwyższej telewizyjnej jakości HD. Portfolio grupy w Cyfrowym Polsacie liczy obecnie siedem stacji: MTV, Viva, Comedy Central, Comedy Central Family, Nickelodeon, Nick Jr. oraz MTV Live HD.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu