Parter i ostatnie piętro w tej samej cenie

Firma Dolcan w ramach jesiennych promocji wprowadza ofertę specjalną. Przez cały tydzień, w dniach 1 – 8 października deweloper zaproponuje jedną cenę za m kw. Niezależnie od wielkości lokalu czy jego położenia mieszkanie będzie można kupić według tej samej stawki dla całej inwestycji.

Oferta: Jedna cena za m kw. obejmie 4 osiedla Dolcan: stołeczne inwestycje Ogrody Ochota i Osiedle Tęczowe we Włochach oraz na dwie wybudowane osiedla w Ząbkach – Orla II i Osiedle Powstańców. Taka oferta to okazja dla klientów, by najbardziej atrakcyjne mieszkania – te z panoramicznym widokiem, położone na wyższych piętrach czy lokale o najpopularniejszym metrażu, kupić w promocyjnej cenie. – Po zorganizowaniu weekendu takich samych cen, który odbył się na Osiedlu Tęczowym widzimy, że propozycja spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem kupujących. Dlatego akcję poszerzamy o inne nasze inwestycje – wyjaśnia Robert Ziółek, dyrektor generalny w firmie Dolcan.

W jesiennej promocji mieszkania w inwestycji Ogrody Ochota dostępne będą po 7.600 zł za m kw. Kompleks położony jest w centrum Ochoty przy Al. Krakowskiej, dzięki czemu osiedle ma doskonałe połączenie ze ścisłym Śródmieściem. W budynku powstanie 355 mieszkań w metrażach od 30 do nawet 106 m kw. Inwestycja jest w budowie, jej oddanie zaplanowano na grudzień przyszłego roku. Dodatkowym atutem są tu komfortowe ogrody zimowe, które można wykorzystać jako przestrzeń do odpoczynku, ale też jako powierzchnię użytkową, powiększając sobie mieszkanie.

Osiedle Tęczowe powstaje we Włochach. Tam promocyjna, jedna cena dla wszystkich mieszkań wyniesie 6.750 zł za m kw. Osiedle ma kameralną zabudowę, z terenami zielonymi i placem zabaw dla dzieci – to propozycja dopasowana do młodych małżeństw. Na jego terenie powstaje także nowa, duża publiczna przychodnia zdrowia. Teren pod jej budowę Dolcan przekazał dzielnicy za symboliczną kwotę, gdyż jedną z zasad inwestora jest dbanie o infrastrukturę wokół realizowanych osiedli, by podnieść komfort życia przyszłych mieszkańców. W każdym budynku na Osiedlu Tęczowym będą jedynie 22 mieszkania, najmniejsze z nich mają powierzchnię 31 m kw., największe – 78 m kw.

Niższe jesienne ceny przez tydzień będą miały także dwa osiedla już wybudowane w Ząbkach. Wszystkie mieszkania w inwestycji Orla II będzie można kupić za 5.950 zł za m kw., a te na Osiedlu Powstańców (oddalone 100 m od granicy z Warszawą) za 5.150 zł za m kw. Pierwsza inwestycja to kompleks mieszkaniowy zlokalizowany w centrum Ząbek przy ul. Poniatowskiego i Wiosennej. Budynki osiedla Orla II mają 5 pięter, a część mieszkań duże ogrody zimowe. Inwestycja ma bardzo dobrą komunikację, gdyż w odległości zaledwie ok. 150 m znajduje się stacja PKP. Pociągi jeżdżą stąd co kilkanaście minut na Dworzec Wileński, podróż trwa niecałe 10 min, i możliwa jest na wspólnym bilecie, który obowiązuje w komunikacji miejskiej w Warszawie.

Z kolei osiedle Powstańców tworzą 4- i 5-cio kondygnacyjne budynki z garażem podziemnym. Sama inwestycja zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, nowej szkoły podstawowej oraz przychodni medycznej, i m.in. właśnie dlatego, chętnie wybierają ją rodziny z dziećmi.

Jesienne promocje cenowe firma Dolcan uzupełnia dodatkowymi bonusami dostępnymi w innych inwestycjach. Klienci mogą wybrać: garaż gratis, bony na materiały wykończeniowe o wartości do 15 tys. zł lub zwolnienie z płacenia czynszu za mieszkanie przez okres całego roku. Szczegóły jesiennych promocji: www.dolcan.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu