Nowe Lay’s Prosto z Pieca w Multikinie

Od 5 września br. dostępny jest kolejny, nowy smak chipsów Lay’s Prosto Z Pieca. Wychodząc naprzeciw preferencjom Polaków, Lay’s zaproponował jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych smaków – zapiekanej cebulki z serem. W ramach promocji nowego smaku, 4 października br., w sieci kin Multikino w pięciu największych miastach Polski będą się odbywać degustacje.

W ubiegłym roku Frito Lay wprowadziło do swojej oferty chipsy Lay’s Prosto z Pieca. Na rynku właśnie pojawił się kolejny smak z serii – Lay’s Prosto z Pieca o smaku zapiekanej cebulki z serem. Chipsy są powoli pieczone w piecu, dzięki czemu zawierają 70% mniej tłuszczu, jednocześnie zachowując apetyczną chrupkość i aromat.

W ramach promocji nowego smaku, 4 października br. w kinach sieci Multikino, w pięciu największych miastach w Polsce: w Warszawie (Złote Tarasy i Ursynów), Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Krakowie, odbędą się samplingi, w czasie których widzowie Kina na Obcasach, czyli przede wszystkim panie, będą mogły spróbować nowych chipsów Lay’s Prosto z Pieca.

Nowe chipsy Lay’s Prosto z Pieca o smaku zapiekanej cebulki z serem to idealna przekąska dla tych, którzy uwielbiają słono-pikantną chrupkość chipsów i jednocześnie wybierają produkty o obniżonej zawartości tłuszczu, czyli przede wszystkim młodych, dynamicznych, dbających o siebie kobiet. Ponadto chpisy te nie zawierają konserwantów, a świeżość i chrupkość zachowują dzięki specjalnemu pakowaniu w atmosferze ochronnej.

Nowe chipsy Lay’s Prosto z Pieca dostępne są w dwóch wariantach – 70g i 140g. Cena rekomendowana za opakowanie (odpowiednio) – 2,89 zł i 4,89 zł.

Obecnie na linię Lay’s Prosto z Pieca składają się trzy smaki: grilowana papryka, naturalne solone i zapiekana cebulka z serem.

Więcej informacji na www.laysprostozpieca.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu