Karta Kredytowa IKEA FAMILY MasterCard PayPass. Większa wygoda, więcej korzyści

Od września klienci sklepów meblowych IKEA mogą cieszyć się z korzyści, jakie oferuje im Karta Kredytowa IKEA FAMILY MasterCard PayPass. Nowa karta wydawana jest we współpracy z Ikano Bankiem, a jej użytkownicy mogą skorzystać z licznych przywilejów.

Użytkownicy karty IKEA FAMILY MasterCard PayPass mogą nie tylko czerpać przyjemność z bezgotówkowych zakupów we wszystkich sklepach IKEA w całej Polsce, ale także w ponad 25 milionach innych punktów handlowo-usługowych na całym świecie, które akceptują karty MasterCard. Jednym z największych atutów posiadania Karty Kredytowej IKEA FAMILY MasterCard PayPass jest dostęp do licznych przywilejów podczas zakupów w IKEA oraz wygoda i oszczędność czasu, jaką uzyskuje się dzięki płatnościom w technologii zbliżeniowej. Umożliwia ona dokonywanie zakupów niezależnie od kwoty, bez podawania karty sprzedawcy. Wystarczy tylko zbliżyć kartę do terminala. Do kwoty 50 zł transakcje nie wymagają autoryzacji. Po przekroczeniu tego limitu należy potwierdzić transakcję wpisując kod PIN.

Bardzo cieszy nas fakt wzbogacenia Karty Kredytowej IKEA FAMILY MasterCard o technologię zbliżeniową PayPass. Teraz wszyscy użytkownicy tych kart mogą poznać zalety płatności zbliżeniowych oraz czerpać jeszcze większą przyjemność z bezgotówkowego dokonywania zakupów – mówi Sebastian Krzyk, szef departamentu sieci akceptacji polskiego oddziału MasterCard Europe.

Jednym z naszych najważniejszych celów jest oferowanie prostych i funkcjonalnych rozwiązań finansowych dostępnych dla każdego. Z przyjemnością wzbogaciliśmy Kartę Kredytową IKEA FAMILY o technologię zbliżeniową, PayPass, bo wiemy, że dzięki niej nasi Klienci będą mogli jeszcze wygodniej i szybciej płacić za swoje codzienne zakupy – mówi Dorota Wojciechowska, Produkt Menedżer z Ikano Banku.

Kartę Kredytową IKEA FAMILY MasterCard PayPass może otrzymać każdy, kto chce skorzystać z wygodniejszego sposobu płatności za codzienne zakupy i nieprzewidziane wydatki. Wystarczy udać się do Punktu Obsługi Kredytowej Ikano w każdym sklepie IKEA i złożyć wniosek.

Karta Kredytowa IKEA FAMILY MasterCard PayPass zapewnia użytkownikom szereg przywilejów, takich jak zniżki na produkty IKEA FAMILY oraz wybrane produkty IKEA, czy zaproszenia na rodzinny obiad w restauracjach IKEA. Dodatkowo każdy posiadacz karty otrzymuje raz w roku atrakcyjny prezent. Jego wartość zależy od sumy transakcji dokonanych w sklepach IKEA przy użyciu Karty Kredytowej IKEA FAMILY MasterCard PayPass.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu