AXE Excite rozpoczyna nowy etap kuszenia

AXE Excite, nowy zapach dla mężczyzn, który zniewala kuszącym połączeniem słodyczy i orientu jest już w Polsce. Kampania rozpoczęła się w sierpniu 2011 i swoim zasięgiem obejmuje całą paletę działań TTL. Pociągający zapach AXE Excite będzie teraz jeszcze intensywniej kusił w kinach, klubach i w sieci!

Wprowadzeniu AXE Excite towarzyszy komunikacja 360° uwzględniająca TV, kino, outdoor, aktywacje in-store, sampling, akcje ambientowe na ulicach największych polskich miast oraz działania w Internecie i w prasie.

Nocą w Polsce…

Kuszący zapach AXE Excite tak pobudził zmysły aniołów, że postanowiły rozpocząć intensywne życie nocne. Uwiedzione piękności pojawią się w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie. Spadając z nieba trafią prosto do… kin oraz klubów! Boskie anioły AXE odwiedzą w najbliższym czasie wybrane polskie miasta. Będzie można spotkać je w dzień w Multikinach, a nocą na najgorętszych imprezach. W weekend 30 września – 2 października będą uwodziły w Warszawie. Wrocław przeżyje inwazję pięknych aniołów w dniach 14 – 16 października. Natomiast w weekend 4 – 6 listopada na pokuszenie wystawiony zostanie Kraków i Poznań. Najbliższa okazja na spotkanie pięknego anioła nadarzy się już 30 września w warszawskim klubie Opera.

…24h w sieci

Własnego anioła spotkają również zwycięzcy najnowszej aplikacji na Facebook’u. Na fanpage’u AXEpl można spróbować swoich sił w tajemniczym konkursie. Uwiedzione przez AXE anioły pozostawiły numer telefonu i zaproszenie na spotkanie w Los Angeles. Każdy, kto odnajdzie trzy ostatnie cyfry będzie miał szansę odwiedzić kuszące Miasto Aniołów. Rozszyfrowanie anielskiego numeru otwiera drogę do zdobycia iPhone’a oraz zestawów kosmetyków AXE Excite.

Anioł rodem z Polski

Gwiazdą międzynarodowej kampanii jest polska modelka Magdalena Klebańska, która w spocie spada z nieba uwiedziona zapachem AXE Excite. 11 sierpnia można było zobaczyć Magdę na AXE Excite VIP Party, gdzie znaleźli się najbardziej urzekający polscy mężczyźni w towarzystwie uwiedzionych zapachem Excite aniołów.

Kuszącą moc AXE Excite zawdzięcza Ann Gottlieb – uznanej kreatorce perfum firmowanych nazwiskiem Christiana Diora, Calvina Kleina, Marca Jacobsa, Caroliny Herrery, Elizabeth Arden i wielu innych. Struktura zapachowa AXE Excite to owoce, które znajdują się w nucie głowy tego zapachu, słodkości (nuta serca), orzechy oraz zapachy drzewne znajdują się w nucie podstawy. AXE Excite jest inspirowany jednym z najbardziej popularnych zapachów męskich – Armani Code. AXE Excite można znaleźć w punktach detalicznych na terenie całego kraju.

Rekomendowana cena detaliczna 12,99 zł

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu