Kieszonkowe za 1 baton

Ciekawa książka, płyta z ulubioną muzyką, karnet na siłownię czy bilet do kina… wspaniale byłoby kupić wszystko, o czym zamarzymy. Teraz dzięki Nestlé te marzenia stają się bardziej realne. Już 3 października rusza loteria „Kieszonkowe za 1 baton”, w której będzie można wygrać gotówkę i wydać ją na co tylko zechcecie!

Zasady konkursu są bardzo proste: wystarczy kupić baton LION,  KIT KAT lub AERO, zachować paragon i wysłać SMS o treści: Numer paragonu (np.: 12345678) na numer 70270 lub zarejestrować swoje zgłoszenie za darmo na stronie www.kieszonkoweza1baton.pl.

Codziennie, od poniedziałku do piątku, trzech fanów batonów wygra po 500 zł na swoje wydatki. Dodatkowo, co tydzień do wygrania aż 3000 zł. Każdy uczestnik konkursu, by zwiększyć swoje szanse na nagrodę, może wysłać tyle zgłoszeń, ile posiada paragonów z zakupionymi batonami. Im więcej batonów, tym większa szansa na wygraną!

Loteria będzie wspierana w prasie i w internecie. W sklepach będą jej towarzyszyły materiały POS. Woblery, plakaty, ulotki oraz stronę internetową przygotowała agencja Linea Recta. Za kampanię prasową i zakup mediów odpowiada MEC. Materiały ekspozycyjne wyprodukowała firma 3D Box.

Okres trwania loterii: 3 października – 30 listopada 2011 r.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu