GutPR i ekologiczne kosmetyki i ubranka GreenBaby

We wrześniu 2011 roku wrocławska agencja GutPR objęła obsługą mediową nową markę kosmetyków i ubranek dla niemowląt GreenBaby, dostepną w sklepie internetowym www.zielonedzieci.pl.

W ostatnim czasie z myślą o maluchach i ich mamach powstał nowy portal internetowy ZieloneDzieci.pl, który  oferuje ubranka z bawełny organicznej i ekologiczne kosmetyki nowej marki Green Baby.  W serwisie dostępne są naturalne produkty, wykonane z najlepszych, organicznych składników, w 100% bezpieczne dla niemowląt.

Do zadań GutPR należeć będzie prowadzenie PR produktowego dla wprowadzanych właśnie na rynek ubranek i kosmetyków Green Baby oraz szeroko rozumiane doradztwo dotyczące działań komunikacyjnych, w tym e-PR. „Wybraliśmy GutPR z polecenia innego zadowolonego klienta oraz ze względu na ich bardzo dobre referencje” – mówi Małgorzata Gaca z serwisu www.zielonedzieci.pl

Za obsługę odpowiadać będzie zespół specjalistów, kierowany przez Hannę Gehrke-Gut. Klient sam zgłosił się do agencji. Umowa została podpisana na czas określony z możliwością jej przedłużenia.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu