Instytutu Przemiany i Akademii Kobiet Sukcesu

Czym jest pewność siebie i jak wpływa na nasze sukcesy w biznesie? Jak skutecznie ją wzmacniać i dzięki niej zrealizować marzenia o awansie, założeniu firmy lub pozyskaniu nowych kontaktów biznesowych? Jak budować pewność siebie w kontaktach z klientami,  mediami i w wykorzystaniu Internetu w biznesie?

Odpowiedzi na te pytania poznało 180 uczestniczek szóstej edycji projektu Sukces na Start. Rusz z miejsca! organizowanego w Warszawie w dniach 23-25 września przez Instytut Przemiany oraz Akademię Kobiet Sukcesu. W ramach projektu skierowanego do kobiet chcących z sukcesem ruszyć z miejsca i zrealizować marzenie o sukcesie w biznesie w piątek,  23 września w Centrum Łowicka w Warszawie odbyła się bezpłatna konferencja „Codziennie Pewna Siebie w biznesie” a w sobotę i niedzielę 24 i 25 września cykl inspirujących szkoleń wzmacniających pewność siebie.

Jeśli chcesz osiągać sukcesy w biznesie, bez pewności siebie ani rusz – podkreślała Patrycja Załug, autorka 21-dniowego programu „Codziennie Pewna Siebie”, współorganizatorka projektu oraz trenerka Instytutu Przemiany. Podczas konferencji przedstawiła 3 techniki codziennego wzmacniania pewności siebie, dzięki którym uczestniczki konferencji będą mogły skuteczniej osiągać swoje cele, a przede wszystkim realizować marzenia i żyć dobrym życiem.

Gość specjalny konferencji, Wojciech Eichelberger, podkreślał jak ważne dla budowania pewności siebie jest oparcie w sobie i ugruntowanie, które bierze się m. in. z oddechu.

Uczestniczki konferencji poznały również finalistki konkursu „Kobieta Sukcesu 2011″: Agatę Wiśniewską-Wiatrowską, Paulinę Wierzbicką-Ruszała oraz Agnieszkę Dachterską. Panie opowiedziały o zmianach wprowadzonych w swoim życiu, o tym, jak dojrzewała w nich wiara w siebie i swoje firmy, a także jak znalazły odwagę, aby wystąpić publicznie oraz aktywnie i świadomie się promować.

W trakcie panelu dyskusyjnego „Pewność siebie a skuteczność – w życiu i w biznesie” Agnieszka Chlipała – mistrzyni Świata Ju-jitsu, współautorka warsztatów z samoobrony i asertywności „Mocne strony kobiety”, Katarzyna Cieślik – Dyrektor Sieci Reklamowej Glossy Media oraz Aldona Jaworska – współzałożycielka marki i Galerii Mia Art, opowiedziały o tym jak wyglądały początki ich kariery, jak z każdym dniem nabierały pewności siebie i wiary w to, co robią.

Następna edycja projektu Sukces na Start już 18-20 listopada 2011. Więcej informacji o konferencji można znaleźć na stronie: http://www.kobietyisukces.pl/sukces-na-start . Zapraszamy!

Na zakończenie konferencji zostały wręczone nagrody dla zwycięzców przeprowadzonego we wrześniu Plebiscytu na Inspirujące Miejsca Kobiet. W Plebiscycie startowało 20 Miejsc aktywnie wspierających rozwój osobisty kobiet. Zwycięzcą Plebiscytu zostało pełne energii i kreatywnych pomysłów Laboratorium Rękodzieł Las Rąk. Drugie Miejsce zajęła Berckana – miejsce regularnych kobiecych spotkań, kręgów i warsztatów. Trzecie Miejsce zdobyło Centrum Artystyczne Sztukarnia – Miejsce rozwoju kreatywności i sztuki we wszystkich jej przejawach. Przyznano także wyróżnienia w 3 kategoriach: „Miejsce z Dobrą Energią”, „Miejsce z Kobiecą Duszą” oraz „Miejsce z Twórczym Klimatem”. Szczegóły na http://www.kobietyisukces.pl/babskie-lato/plebiscyt-na-inspirujce-miejsca-kobiet.”

Partnerzy Merytoryczni projektu Sukces na Start: Akademia Managera, BNI Polska, BrightSide Coaching, Pracownia Di-Art., Framsida, Motywatorzy, Perpetua,  Presence, Pro Optima, Przemysław Walter Group, Centrum Łowicka, Glossy Media.

Patroni medialni: Radio Plus Warszawa, onet.pl, proto.pl, edustacja.pl, Sukces Pisany Szminką, Glossy Media.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu