Eniro – stawiamy na jakość obsługi klientów

Spółka Eniro Polska, właściciel marki Panorama Firm uruchomiła specjalny serwis – enirocentrum.pl. To miejsce stworzone z myślą o obecnych i potencjalnych klientach, w którym mają oni łatwy dostęp do informacji na temat zakupionych reklam, możliwość ich edycji, wprowadzania zmian, opcję testowania, a także stały dostęp do najważniejszych informacji, ofert i promocji.

Eniro Polska obsługuje tysiące klientów rocznie. Firma, której podstawą działalności jest sprzedaż działa w całej Polsce i oferuje skuteczne narzędzia reklamowe dla firm. Bogate portfolio produktów i usług, szeroki zasięg działania oraz tak duża liczba klientów powodują, że firma stawia na wysoką jakość obsługi swoich klientów. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom i potrzebom stworzyła tzw. Centrum Klienta Eniro.

Serwis jest łatwy i szybki w edycji, posiada prosty i funkcjonalny panel, dzięki któremu każdy klient może na bieżąco zarządzać swoimi reklamami. W dowolnym momencie samodzielnie może dokonać zmian w prezentowanej ofercie, dodać nowe zdjęcia w galerii, wprowadzić aktualne promocje, załączyć nowe cenniki, wpisać kluczowe frazy do wyszukiwania. Dzięki bezpośredniemu dostępowi ma również pewność, że jego reklama jest aktualna, opracowana zawiera wszystkie istotne informacje i działa w 100 procentach.

W Centrum Klienta znajdziemy informacje dotyczące:

  • statusu zamówień,
  • możliwości reklamowych w serwisach Eniro Polska – panoramafirm.pl, budownictwo.pl, panorama-lokalna.pl,
  • warunków zamawiania reklam,
  • odpowiedź na ważne pytania (FAQ).

Serwis przeznaczony jest dla klientów Panoramy Firm, oraz tych, którzy zastanawiają się nad inwestycją w reklamę internetową. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę enirocentrum.pl i podać login i hasło. Do serwisu można również przejść ze strony głównej panoramafirm.pl, wybierając ikonę „Moje konto”, umiejscowioną w prawym górnym, rogu strony.

Konto w enirocentrum.pl umożliwia  dostęp do szeregu pomocnych funkcjonalności, m.in. „wypróbuj reklamę”. Każdy zalogowany użytkownik Centrum Klienta może wybrać i wypróbować dowolną reklamę dostępną w aktualnej ofercie danego serwisu. Jeśli spełnia ona jego oczekiwania, wystarczy kliknąć i wysłać zgłoszenie, że jest się zainteresowanym jej zakupem i publikacją. Konsultant Eniro Polska bezpośrednio skontaktuje się i zaprezentuje szczegóły.

Centrum Klienta Eniro to ważny element w budowaniu firmy nowoczesnej, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i użytkowników. To także ważny krok w kierunku umacniania wizerunku Eniro jako firmy dostarczającej najwyższej jakości produkty internetowe, które mają pomagać firmom w prowadzeniu biznesu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu