DIALOG rewolucjonizuje ofertę: nawet pięć usług w jednym pakiecie

Po raz pierwszy klienci DIALOGu w jednej ofercie promocyjnej mogą skorzystać aż z pięciu usług: oferty telewizyjnej z VoD,  internetu stacjonarnego do 50 Mb/s, internetu mobilnego, telefonu komórkowego i domowego. Pięć produktów w jednym pakiecie to gwarancja bardzo dobrej ceny, dodatkowych bonusów, a przede wszystkim wygoda dla abonentów. Każdą usługę można też wybrać oddzielnie.

DIALOG uruchomił promocję „Ocean możliwości 2”, w której klient może wybrać jedną z pięciu usług bądź skomponować je w dowolnym zestawie. W zależności od potrzeb abonenta, pakiet składać się może z dwóch do pięciu produktów.

– Stawiamy na kompleksowość oferty, bardzo dobre ceny i wygodę naszych abonentów – podkreśla Robert Banasiak, wiceprezes Zarządu DIALOGu. – Jesteśmy operatorem, który oferuje klientom pełne portfolio nowoczesnych  usług, w tym internet mobilny w cenie już od 9,99 zł miesięcznie – dodaje.

Pakiet internet stacjonarny o prędkości 20 Mb/s i telefon domowy z pulą 100 minut to miesięczny wydatek od 79,98 zł brutto. Za telewizję cyfrową z Pakietem Domowym i internet o prędkości 10 Mb/s klient zapłaci już 88,98 zł brutto miesięcznie, w umowie na 24 miesiące. Dodając do tego telefon stacjonarny umożliwiający rozmowy bez ograniczeń (także do krajów UE), będzie wydawać miesięcznie 129,98 zł brutto. Wybierając natomiast bogaty pakiet dla całej rodziny, w tym: telewizję cyfrową z Pakietem Domowym (prawie 50 kanałów), internet 20 Mb/s i internet mobilny oraz telefon stacjonarny z pakietem 100 minut i komórkę o profilu Kontakt 30 zapłaci 154,96 zł brutto miesięcznie (w umowie na 24 miesiące).

Do swojej nowej oferty telewizyjnej DIALOG przygotował atrakcyjne bonusy. Decydując się na jakikolwiek zestaw z usługą telewizyjną abonent przez pierwsze trzy miesiące umowy otrzyma gratis cyfrowy magnetowid (PVR), kanały HD i co miesiąc jeden wybrany film z wypożyczalni filmów VoD.

Promocyjna oferta internetu, telefonu domowego i komórkowego umożliwia wybór spośród kilku wariantów. W „Oceanie możliwości 2” DIALOG proponuje cztery najchętniej wybierane prędkości internetu: 4, 10, 20 i 50 Mb/s. W dowolnym pakiecie DIALOGu internet mobilny (DialNet Mobilny Go!) jest dostępny już od 9,99 zł miesięcznie (klient korzysta z niego kiedy chce i tylko w takim zakresie, jaki jest mu potrzebny).

Telefon domowy jest tu dostępny w profilach 100, komfortowym i nieograniczonym, różniących się pulą minut do wykorzystania.

Ponadto abonenci mają do wyboru aż cztery opcje telefonii komórkowej: Diallo Kontakt 30, 55, 80 i 100 bądź jedyne na polskim rynku połączenie konwergentne telefonu stacjonarnego i komórkowego w ofercie Diallo Wspólny 75 i 110. Tym, co wyróżnia komórki DIALOGu to szeroki wybór nowoczesnych telefonów oraz jedna stawka połączeń do wszystkich operatorów, także Play. Jeśli zaś abonent przeniesie swój dotychczasowy numer telefonu komórkowego do DIALOGu, to przez cały okres trwania umowy będzie mógł korzystać z pakietu darmowych połączeń na numery stacjonarne operatora oraz komórki w sieci Diallo.

Telewizja cyfrowa DIALOGu to ponad 100 kanałów, uporządkowanych w zestawach tematycznych i pakietach Premium. Pakiet podstawowy, zwany „Domowym” to niemal 50 najpopularniejszych programów telewizyjnych, które można zakupić także wraz z ofertą HD. Odbiorcy telewizji DIALOGu skorzystać mogą ponadto z wielu funkcjonalności, w tym m.in. wypożyczalni filmów na życzenie (VoD), cyfrowego magnetowidu (PVR), Kontroli rodzicielskiej, opcji multiroom, umożliwiającej korzystanie z TV na dwóch telewizorach czy TVoja Bezprzewodowa, która zapewnia bezprzewodową transmisję sygnału telewizyjnego. W nowej promocji dostępne są następujące opcje telewizji cyfrowej: Pakiet Domowy (niemal 50 kanałów), Pakiet Rozszerzony (składowe Pakiety: Wiedza, Dzieci, Sport, Rozrywka, Historia, W Dobrym Stylu i Filmbox – razem niemal 80 kanałów), Pakiet Domowy + Pakiet Canal+ lub Pakiet Domowy + Pakiet HBO.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu