Przejdź do treści

Relingi – porządek i przestrzeń w każdej kuchni – nowe akcesoria od Kuchinoxu

Tagi:

Reling to niezwykle przydatna, jakże wygodna i oszczędzająca miejsce instalacja, która pomoże utrzymać kuchnię w idealnym porządku. Jednocześnie sprawia, że wszystkie potrzebne narzędzia „szybkiego dostępu” są pod ręką. Firma Kuchinox wprowadziła do oferty szereg nowości relingowych, które z pewnością ułatwią pracę w kuchni i dodatkowo nadadzą jej  nowoczesnego wyglądu.

Pierwszą propozycją jest chromowana, podwieszana półka na ręcznik papierowy z powodzeniem zastąpi zajmujące miejsce na blacie stojaki ręcznikowe. Utrzymując Rolke ręcznika w poziomie ułatwia odrywanie papierowych listków. Półka ma wymiary: długość 30 cm, szerokość 19, wysokość 12 cm, dostępna jest w dwóch wariantach – błyszczącym oraz matowym. Sugerowana cena sklepowa dla tego produktu to ok. 16 zł.

Kolejna nowość w ofercie Kuchinox to chromowana podstawka pod naczynia uchroni meble przed zniszczeniem spowodowanym wysoką temperaturą  naczyń i garnków, które często prosto z kuchenki niestety trafiają na blat kuchenny. Kuchinox oferuje podwieszaną podstawkę relingową w cenie ok. 25 zł. Podstawka ma wymiary: długość 30 cm, szerokość 20, wysokość 3 cm, dostępna jest także w dwóch wariantach – błyszczącym oraz matowym.