Przejdź do treści

Prosty sposób na reklamę w Internecie

Reklama internetowa wkroczyła na rynek Polski szybkim krokiem i tym samym w bardzo krótkim czasie zyskała ogromną popularność. Hasła takie jak pozycjonowanie czy też optymalizacja strony www są znane nie tylko marketingowcom, ale także coraz większej rzeszy użytkowników Internetu.

Kolejnym hasłem które na stałe wpisało się w rynek reklamy w Internecie jest e-mailing,czyli nic innego jak tylko reklama wysyłana drogą mailową. Tego typu usługę proponuje swoim klientom ActiveAds, nowy produkt stworzony przez znaną na rynku firmę Webventure.

„Jeśli nasz klient będzie chciał sprzedać wędkę, gwarantujemy, że dotrzemy do wszystkich wędkarzy w internecie.” – zgodnie twierdzą twórcy ActiveAds.

Zasady są proste. Kampania reklamowa prowadzona jest na podstawie wysyłki dowolnej ilości maili reklamowych do odpowiednio wyselekcjonowanej grupy odbiorców posiadającej konkretny profil zainteresowań. Dzięki temu reklamodawca ma pewność, że jego reklama nie trafi do przypadkowych użytkowników, ale do odbiorców którzy zainteresowani są danym tematem.

„Jest to bez wątpienia jedna z najbardziej skutecznych i najszybszych form reklamy jaką proponuje dzisiejszy rynek marketingowy. Reklamodawca maksymalizuje zyski przy minimalnym wkładzie finansowym. Reklama w tej formie dostępna jest więc dla każdego” – mówi Michał Makaruk Project Manager w firmie ActiveAds.pl. „Jesteśmy ściśle ukierunkowani właśnie na e-maling, to wyróżnia nas spośród innych firm proponujacych szereg usług związanych z marketingiem internetowym”

ActiveAds jest także pierwszym serwisem mailingowym proponującym współpracę zarówno reklamodawcom jak i wydawcom. Poza wysyłką reklamowych kampanii mailingowych firma proponuje także barterową wymianę powierzchni reklamowych pomiędzy wydawcami. Jednocześnie w swojej bazie odbiorców posiada ponad 5mln aktywnych użytkowników. Co najważniejsze zarejestrowani są oni w konkretnych serwisach tematycznych na których aktywnie działają. Twórcy ActiveAds zaznaczają, iż dzięki temu firmę wyróżnia wyjątkowa precyzja w dobieraniu i targetowaniu potencjalnych odbiorców i co za tym idzie najwyższa skuteczność w przekazywaniu informacji reklamowych.

„Cenimy czas i pieniądze każdego z naszych klientów, a dzięki współpracy z serwisami tematycznymi gwarantujemy im dotarcie do osób przede wszystkim szczerze zainteresowanych danym tematem.” – dodaje Michał Makaruk.

Twórcy ActiveAds, czyli firma Webventure z powodzeniem wdrożyła na rynek już dwa swoje projekty. Wcześniej pojawił się komunikator na telefony komórkowe Inspiro, który dostępny jest pod adresem www.inspiro.pl oraz pierwszy w Polsce serwis z teleturniejami w Internecie www.r1ng.pl