Kartki, które spełniają marzenia

Ruszyła sprzedaż charytatywnych kartek świątecznych SOS Wiosek Dziecięcych. Oferta Stowarzyszenia skierowana jest do firm zaangażowanych społecznie, które chcą wspierać najbardziej potrzebujących. Każda zakupiona kartka świąteczna pomoże opuszczonym i osieroconym dzieciom, które w SOS Wioskach Dziecięcych odnajdują dom pełen miłości.

W tym roku 12 wyjątkowych karnetów świątecznych specjalnie dla SOS Wiosek Dziecięcych przygotowało wydawnictwo Ilustris. Autorami rysunków są Andrzej Tylkowski, który tworzy prace w konwencji rysunku dziecięcego: oszczędne w formie, proste w przekazie i  ekspresyjne oraz współpracująca z wydawnictwem Natalia Tilszner. Dobrze rozpoznawalne projekty Ilustris wyróżnia dbałość o estetykę i szczegóły, a przede wszystkim przekonanie, że na co dzień można i warto zmieniać siebie i świat na lepsze.

Dochód ze sprzedaży kartek świątecznych zostanie przeznaczony na rzecz wychowanków SOS Wiosek Dziecięcych w Polsce, dając im szansę na szczęśliwe dzieciństwo i lepszą przyszłość. Obecnie Stowarzyszenie ma pod opieką 1250 dzieci.

Formularz zamówienia, wzory oraz ceny kartek są dostępne na stronie www.sosdladzieci.pl. Kartki można zamówić telefonicznie pod numerem 883 310 193 lub drogą mailową sklep@wioskisos.org.  Dostępne są też animowane i statyczne kartki elektroniczne. Partnerami akcji są: Ilustris, OS3 Multimedia, Radio PIN, Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej (SAR) oraz Office&Facility.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu