DTZ: Nowi najemcy w Mokotowska Square

Firma DTZ reprezentowała spółkę Yareal w nowych transakcjach najmu powierzchni w Mokotowska Square, biurowcu klasy A+, w którym znajduje się 8 500 m kw. powierzchni. Budynek mieści się w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w centrum Warszawy – przy ulicy Mokotowskiej. Ponadto biurowiec charakteryzuje wyjątkowa, historyczna fasada.

W ostatnich tygodniach, podpisane  zostały nowe umowy najmu powierzchni w budynku z firmami z obszaru międzynarodowego doradztwa na rynku nieruchomości komercyjnych oraz z rynku energetycznego.

Proces komercjalizacji budynku przebiega zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Aktualnie budynek skomercjalizowany jest już w 60% – komentuje Sylwia Piechnik, Head of Sales and Leasing w Yareal.

Najemcy coraz częściej doceniają korzyści związane z lokalizacją biur w wyjątkowych i prestiżowych budynkach. Mokotowska Square jest doskonałym rozwiązaniem dla firm, które szukają unikalnych powierzchni w ścisłym centrum stolicy – mówi Michał Orłowski, Associate Director w Zespole Powierzchni Biurowych w DTZ.

Budynek został oddany do użytku w czerwcu 2011 roku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu