Citi Mobile – pierwszy bank z mobilną wyszukiwarką rabatów

Citi Handlowy wzbogaca swoją bankowość mobilną o kolejną innowację. Od 20 września użytkownicy Citi Mobile mogą korzystać z wyszukiwarki rabatów dla posiadaczy Kart Płatniczych wydawanych przez bank. Wykorzystujące mechanizm geolokalizacji narzędzie pozwala odszukać najbliższy dla użytkownika punkt z aktualną ofertą rabatową. Takich punktów z rabatami dla posiadaczy Kart Płatniczych Citi Handlowy jest w Polsce ponad 4700. Program Rabatowy Kart Płatniczych Citi Handlowy to największy tego typu program na polskim rynku.

To pierwsze tego typu rozwiązanie na polskim rynku. Jeszcze żaden mobilny bank nie zaoferował swoim klientom wyszukiwarki rabatów na telefon. Takiej, która wykorzystywałaby mechanizm geolokalizacji, czyli możliwie najbardziej precyzyjnie podpowiadałaby użytkownikom, gdzie są najbliższe im punkty, w których uzyskać mogą rabaty, tłumaczy Adam Grabarczyk, dyrektor zarządzający w Biurze Rozwoju Bankowości Mobilnej, Wyszukiwarkę rabatów oparliśmy w dużym stopniu na jednej z podstawowych funkcji telefonów z dostępem do Internetu, czyli usłudze geolokalizacji. To już kolejna, po szybkich przelewach za „jednym stuknięciem się telefonów”, usługa w Citi Mobile, która wykorzystuje natywną funkcję telefonu.

Mobilna wyszukiwarka rabatów Citi Mobile pozwala szybko i wygodnie odnaleźć punkty usługowo-handlowe, w których posiadacze kart płatniczych (debetowych i kredytowych) wydanych przez Citi Handlowy mogą uzyskać rabaty. Klienci mogą określić, w jakiej odległości od ich aktualnego położenia takie punkty mają się znajdować – w odległości 1 km, 2 km czy może w aż 5 km. Na ekranie ich telefonów pojawi się mapa wskazująca ich aktualne położenie oraz lokalizację punków działających w ramach Programu Rabatowego Kart Płatniczych Citi Handlowy. Mobilna wyszukiwarka rabatów to pierwsze tego typu narzędzie wykorzystywane w bankowości mobilnej.

Mobilna wyszukiwarka rabatów dostępna jest zarówno dla tych, którzy na co dzień korzystają z aplikacji Citi Mobile jak i osób, które do bankowania przez telefon z Citi Handlowy wykorzystują wersję przeglądarkową Citi Mobile, tzw. wersję „Lajt”.

Program Rabatowy Kart Płatniczych wydawanych przez Citi Handlowy pozostaje największym tego typu programem na polskim rynku. Oferuje zniżki w wysokości nawet do 50 proc. w ponad 4700 punktach usługowo-handlowych w całej Polsce.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu