Nowy, modny ekspres NESCAFÉ Dolce Gusto Piccolo

W sprzedaży pojawił się nowy ekspres NESCAFÉ Dolce Gusto Piccolo w kreacji stworzonej przez światowej sławy hiszpańską projektantkę mody Agathę Ruiz de la Pradę.

NESCAFÉ Dolce Gusto Piccolo to połączenie niewielkich rozmiarów, przystępnej ceny i zaawansowanych umiejętności. Teraz do tych atutów dołącza jeszcze jeden – niezwykły, kolorowy, energetyczny design. W odpowiedzi na potrzeby najbardziej wymagających wielbicieli kawy marka NESCAFÉ Dolce Gusto wprowadziła na rynek limitowaną edycję ekspresu Piccolo, którego kreację stworzyła Agatha Ruiz de la Prada.

„Projektowanie nowego wzoru dla małego Piccolo było prawdziwą przyjemnością. Miałam nadać mu wyjątkowy wygląd i stworzyć coś oryginalnego. Ponieważ uwielbiam zabawę kolorami i kształtami, przygotowałam projekt, który przykuwa wzrok, a przy tym emanuje radością i dobrą energią. Tak stylowego ekspresu dotąd nie widziałam” – mówi Agatha Ruiz de la Prada.

Z pomocą ekspresu NESCAFÉ Dolce Gusto Piccolo można przygotować całą gamę gorących i zimnych napojów, w tym mocne Espresso, delikatne Latte Macchiato, klasyczne Cappuccino, a także słodką i aksamitną czekoladę oraz kakao Nesquik. Wystarczy włożyć kapsułkę NESCAFÉ Dolce Gusto i nacisnąć dźwignię, by po chwili cieszyć się smakiem i aromatem swojego ulubionego napoju.

Ten niewielki ekspres jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Ciśnienie 15 barów, które wykorzystuje ekspres Piccolo, w połączeniu z wysokiej jakości mieloną kawą zamkniętą w kapsułkach NESCAFÉ Dolce Gusto gwarantują idealnie zaparzony napój. System wyłącza się automatycznie, co pozwala oszczędzać energię. Tackę ociekową można dostosować do wysokości szklanki lub filiżanki, a elegancka dźwignia zapewnia łatwiejsze  uruchamianie. Ekspres posiada 2 letnią gwarancję marki KRUPS.

Wprowadzenie na rynek nowego ekspresu wspierają działania PR oraz w mediach społecznościowych takich jak Facebook i Golden Line. Za kampanię internetową odpowiada MEC.

Wszystkich fanów designu, stylu i kawy zapraszamy na stronę internetową www.dolce-gusto.pl. Znajdziecie na niej informacje na temat wszystkich napojów, ekspresów i akcesoriów NESCAFÉ Dolce Gusto, a także sklep internetowy.

Ekspres NESCAFÉ Dolce Gusto Piccolo projektu Agathy Ruiz de la Prady można nabyć wyłącznie w sklepie internetowym na stronie www.dolce-gusto.pl oraz w salonach Home&Cook.

Sugerowana cena ekspresu to 399 zł.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu