Continental wspiera młodych piłkarzy z domów dziecka

Stowarzyszenie „Nadzieja na Euro”, pomysłodawca i organizator Międzynarodowych Mistrzostw Polski Domów Dziecka w Piłce Nożnej, pozyskał sponsora głównego – firmę Continental. Koncern zapewni wyposażenie oraz sprzęt sportowy wszystkim uczestnikom rozgrywek, które odbędą się 24-25 września w Warszawie. Producent opon będzie również wspierać dalsze działania stowarzyszenia na rzecz aktywizacji sportowej wychowanków domów dziecka.

Firma Continental jest głównym sponsorem wrześniowych Międzynarodowych Mistrzostw Polski Domów Dziecka, które odbędą się na boisku KS Drukarz w Parku Skaryszewskim. Udział w zmaganiach weźmie 30 ekip – nie tylko z Polski, ale również z zagranicy. Zainteresowanie uczestnictwem w turnieju wyraziły między innymi zespoły ze Słowacji, Ukrainy, Rosji i Czech.

Continental, jako główny sponsor sportowych zmagań, zagwarantuje zawodnikom optymalne warunki do udziału w zabawie. Dla wszystkich uczestników przygotowane zostały kompletne zestawy strojów sportowych oraz liczne atrakcje, z których młodzi sportowcy będą mogli korzystać w przerwach miedzy meczami. Firma będzie również fundatorem nagród dla zwycięzców turnieju oraz upominków dla wszystkich uczestników.

Koncern od lat angażuje się w największe imprezy piłkarskie na świecie. W 2008 r. był oficjalnym sponsorem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w Austrii i w Szwajcarii oraz Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2010 w Afryce Południowej. Continental, kontynuując tradycję wspierania sportowych zmagań, jest również sponsorem Mistrzostw Świata, które zostaną rozegrane w 2014 roku w Brazylii.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu