Okazje.info wprowadza filtr promocji

Przy ciągle rosnących cenach oszczędzanie weszło Polakom w krew. Tradycyjne markety już dawno zorientowały się, że obniżone ceny przyciągają klientów. Ten sam sposób będą mogły na stronach Okazje.info wykorzystać sklepy internetowe. Porównywarka wprowadziła odświeżoną sekcję Promocji oraz nowy filtr na stronach kategorii – „Pokaż tylko promocje”.

Po zaznaczeniu filtru na liście zostają tylko oferty promocyjne z widoczną starą i nową ceną. Dzięki temu od razu widać, ile można zaoszczędzić. – Użytkownicy naszego serwisu coraz chętniej korzystają z filtru promocji, zwłaszcza w kategoriach elektronicznych i w dużym AGD (telewizory LCD i LED, laptopy, pralki, czy lodówki). Ponad połowa z nich wybiera jednocześnie filtr miasta, co wskazuje, że dużym zainteresowaniem cieszą się oferty lokalne – mówi Magdalena Zasuń, PR&Marketing Assistant w Okazje.info.

Dla zainteresowanych przede wszystkim promocjami rozbudowana została specjalna sekcja na serwisie. – Istniejącą już stronę Promocje uzupełniliśmy o informacje, które zapewniają szybki i łatwy dostęp do atrakcyjnych ofert. W tym celu ulepszyliśmy architekturę informacji. Stawiamy na prezentowanie najpopularniejszych ofert, kategorii i sklepów, w których można znaleźć przeceny. – mówi Magdalena Zasuń.

Dla zwolenników odbioru osobistego stworzono opcję, która umożliwia przegląd ofert promocyjnych według miast. Nowym elementem strony są także gazetki promocyjne. Użytkownicy  mogą je przeglądać  online i zapisać się na mailowe powiadomienia o pojawieniu się nowych gazetek.

Prezentacja aktualnych promocji sklepu jest bezpłatna i bardzo prosta do wprowadzenia. – Żeby skorzystać z dodatkowego wyróżnienia ofert, wystarczy uzupełnić w pliku xml dane o starej i nowej cenie – mówi Magdalena Zasuń. Z opcji korzysta już nieco ponad 300 sklepów. Można przypuszczać, że ich liczba zwiększy się przed sezonem bożonarodzeniowym.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu