DB Schenker wzmacnia logistykę magazynową

Paweł Michalak i Mariusz Rosołowski od sierpnia dołączyli do zespołu ekspertów logistyki magazynowej globalnego operatora logistycznego.

Stanowisko Zastępcy Dyrektora Logistyki Magazynowej w Schenker Sp. z o.o.  z początkiem sierpnia objął Paweł Michalak. Ukończył Politechnikę Lubelską na kierunku – Marketing i Zarządzanie, praktycznie od początku kariery zawodowej związany jest z branżą TSL.

„Moim głównym celem na stanowisku zastępcy dyrektora logistyki magazynowej jest dalszy rozwój działu i produktu, za które odpowiadam. Zrobię wszystko, by usługi magazynowe stały się jednym z kluczowych elementów rozwoju DB Schenker. Priorytetem dla mnie jest również dbanie o to, by firma nadal świadczyła usługi na najwyższym poziomie, a klient był w pełni usatysfakcjonowany z obsługi logistycznej” – mówi Paweł Michalak.

Paweł Michalak ma 33 lata. W wolnych chwilach lubi pływać, grać w koszykówkę i uprawiać motocross. Ma żonę i dwie córki. Za najważniejsze wartości uznaje: rodzinę, przyjaźń i szczerość.

Kolejną osobą, która dołączyła do zespołu logistyki magazynowej DB Schenker jest Mariusz Rosołowski, który objął stanowisko Szefa Zespołu Tender Management Schenker Sp. z o.o. Nowy szef jest absolwentem Logistyki i Technologii Transportu Wewnętrznego na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej. Od początku swojej kariery związany z branżą TSL. Ma ponad ośmioletnie doświadczenie m.in. w obszarze projektowania rozwiązań logistycznych.

„Organizując pracę podległego mi zespołu ekspertów będę stawiał przede wszystkim na dokładne zrozumienie potrzeb klienta i przygotowanie rozwiązań <<szytych na miarę>>. Będę koncentrował się na  optymalizacji procesów i innowacyjności, co wierzę że przełoży się z jednej strony na najlepsze rozwiązanie dla klienta, z drugiej – rozwój logistyki kontraktowej w DB Schenker” – mówi Mariusz Rosołowski.

Mariusz Rosołowski ma 34 lata. Wolny czas lubi spędzać z rodziną, głównie na świeżym powietrzu. Jego hobby to akwarystyka i wędkarstwo. Od ponad pół roku jest szczęśliwym tatą Aleksandra.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu