Zakupy grupowe po raz pierwszy na targach turystycznych

Po raz pierwszy na targach turystycznych w Warszawie od 22-24 września pojawią się oferty zakupów grupowych. Serwis MyDeal.pl oprócz prezentacji wyjątkowych propozycji podróży z wysokim rabatem przygotował dodatkowe niespodzianki dla gości Targów.

Na stoisku MyDeal.pl odwiedzający będą mogli zapoznać się z najlepszymi ofertami pierwszej w Polsce platformy turystycznej – MyDeal Podróże. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska wszystkich, którzy chcą odkrywać najpiękniejsze miasta w Polsce i odwiedzać stolice europejskie w bardzo korzystnych cenach – mówi Adam Kaliszewski, rzecznik MyDeal.pl. – Na MyDeal Podróże można znaleźć wiele ciekawych propozycji na krótsze i dłuższe wyjazdy, np. weekendowe pobyty w SPA czy kilkudniowy wyjazd do luksusowego hotelu w Turcji.

Pierwszego i drugiego dnia Targów przedstawiciele serwisu MyDeal.pl będą udzielać informacji przedsiębiorcom zainteresowanym promocją swoich usług za pośrednictwem zakupów grupowych.

– Nasi przedstawiciele opowiedzą, w jaki sposób współpraca z serwisami zakupów grupowych może przyczynić się do rozwoju firmy – dodaje Adam Kaliszewski – Jak pokazują badania, jest to skuteczniejsza forma promocji niż te wykorzystywane do tej pory, jak np. tradycyjna reklama, dlatego gorąco zachęcamy przedsiębiorców branży turystycznej do skorzystania z naszych usług.

Serwis przygotował także specjalną promocję dla miłośników turystyki: każdy, kto w czasie Targów wypełni formularz dostępny na stoisku otrzyma dodatkowy rabat do wykorzystania do końca roku na dowolne zakupy w na stronie MyDeal.pl.

Podczas TT Warsaw na zwiedzających czekać będzie ponad 600 wystawców z 50 krajów oferujących zarówno egzotyczne wycieczki do Namibii, RPA, dalekiej Japonii, Wietnamu, czy Peru, a także Maroka, Egiptu. Nie zabraknie również odpoczynków w europejskich hotelach, pensjonatach, wellness&spa czy kurortach narciarskich. Obecne będą  narodowe, regionalne i lokalne organizacje turystyczne, urzędy marszałkowskie, powiaty, miasta i gminy, oraz branżowe izby i stowarzyszenia.

XIX Targi TT Warsaw odbędą się w dniach 22-24 września. Pierwszy dzień przeznaczony będzie dla branży, natomiast klienci indywidualni mogą zwiedzać targi 23 i 24 września.  W sobotę, 24 września, wstęp wolny będzie obowiązywał wszystkich miłośników turystyki.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu