Początek remontu Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy

Galeria Pomorska jest jednym z najdłużej istniejących centrów handlowych w Bydgoszczy, popularnym zarówno wśród mieszkańców, jak i gości odwiedzających miasto. Modernizacja Galerii, której plany zostały ogłoszone tego lata przez Resolution Property, będzie przeprowadza w kilku fazach, tak aby zminimalizować wpływ prac remontowych na codzienne funkcjonowanie centrum. Efektem końcowym rozpoczętej właśnie przebudowy części restauracyjnej będzie stworzenie dodatkowych 200 miejsc do siedzenia oraz otwarcie nowych restauracji z KFC włącznie, które zaplanowano na koniec października. Po zakończeniu remontu strefy gastronomicznej planowane jest odnowienie oznakowania i wymiana umeblowania w całej Galerii, a także odświeżenie toalet i pokoju dla matki z dzieckiem.

Shane Scott, Dyrektor Resolution Property, powiedział: „Dobrze zaprojektowana i atrakcyjna część restauracyjna maksymalizuje liczbę odwiedzin i wydłuża czas spędzony w centrum handlowym, jak również zwiększa zadowolenia klientów z robienia zakupów.  Restauracjom natomiast ułatwia maksymalizowanie sprzedaży”.

Remont części gastronomicznej nie jest jedyną zmianą, która ma aktualnie miejsce w Galerii Pomorskiej. Na początku września, po remoncie, otwarty został nowy sklep Delta Sport o powierzchni 640 m2. Modernizację przechodzi także lokal zajmowany przez Perfumerię Douglas. W przyszłym miesiącu natomiast rozpoczną się prace nad wyposażeniem sklepu polskiej firmy Cubus, nowej marki w Galerii Pomorskiej, która dopełni silną modową ofertę centrum, do tej pory reprezentowaną między innymi przez H&M, Reserved, Cropp Town, Promod czy Orsay.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu