Ma 20 lat i 61 tys. zł pożyczone w godzinę od internautów

Dwudziestolatek ze Skarżyska Kamiennej otrzymał w internecie pożyczkę na 61 tys. zł. Internauci złożyli się na nią w ciągu zaledwie godziny. Pieniądze będą przeznaczone na rozwój działalności gospodarczej.

Wrzesień to wyjątkowo udany miesiąc dla dwudziestolatka ze Skarżyska Kamiennej. W ciągu godziny otrzymał on od internautów 61 tys. zł pożyczki, którą chce przeznaczyć na rozwój swojej działalności gospodarczej. Tak wysoką kwotę w bardzo krótkim czasie pożyczkobiorca otrzymał w serwisie Kokos.pl dzięki zaufaniu, jakie zbudował sobie wcześniej u internetowych inwestorów.

Udzielona pożyczka będzie spłacana w ratach przez maksymalnie 27 miesięcy. Pożyczkobiorca ustalił wynagrodzenie inwestorów na 18 procent w skali roku. Ofertą zainteresowało się 65 osób, które zainwestowały od 50 zł do 5000 zł.

Kokos.pl to największy w Polsce serwis pożyczek społecznościowych. W sierpniu br. suma pożyczonych za pośrednictwem platformy pieniędzy przekroczyła 50 mln. zł. Serwis rozwija się nie tylko w internecie. Pożyczki społecznościowe są już dostępne w kilkunastu polskich miastach. Jest to możliwe dzięki współpracy operatora serwisu, firmy Blue Media S.A. z instytucjami posiadającymi placówki finansowe.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu