Klonowica w wirtualnym świecie

Za pomocą innowacyjnego programu WirtualnyDom.com została odwzorowana kolejna krakowska inwestycja deweloperska – wielorodzinny budynek przy ulicy Klonowica.

WirtualnyDom.com to innowacyjny projekt, który powstał dzięki połączeniu doświadczeń specjalistów z branży nieruchomości, IT oraz marketingu. Pozwala na dokładne odwzorowanie w wirtualnym świecie zarówno budynków już zrealizowanych jak i tych, będących jeszcze w budowie, czy też na etapie projektu. W przyjazny sposób pozwala potencjalnym nabywcom zapoznać się z nieruchomością. Znacznie ułatwia też firmom deweloperskim proces prezentacji i sprzedaży wszystkich inwestycji.

Budynek Klonowica jest doskonałym przykładem na wykorzystanie Wirtualnego Domu w przypadku inwestycji, których budowa dopiero się rozpoczęła. Deweloper, firma Wawel Service, rozpoczęła wznoszenie budynku pod koniec wakacji, jednak by już teraz zaprezentować go swoim klientom wykorzystuję technikę Wirtualnego Domu. Inwestycję można pozwiedzać w wirtualnym świecie nie wstając od własnego komputera, ponieważ całość osadzona jest na stronie internetowej dewelopera. Będzie ona również prezentowana już w najbliższy weekend, podczas targów redNet DOM MIESZKANIE WNĘTRZE w Hali Targów w Krakowie przy ul. Centralnej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu