Ekopia24.pl partnerem technologicznym konferencji

W jaki sposób dbać o kluczowe informacje? Jak zabezpieczyć firmę przed utratą danych? O tym i innych aspektach nowoczesnych technologii dowiemy się podczas Konferencji „Zyskaj przewagę – policz, ile zyskujesz”.

Konferencja jest szansą dla Ekopia24.pl na zaprezentowanie możliwości jakie niesie za sobą przemyślana polityka w kwestii bezpieczeństwa danych wśród wiodących firm z branży meblowej. – mówi Patrycja Imaszewska z Ekopia24.pl.

Podczas konferencji poruszony zostanie temat motywów jakimi kierowały się Zarządy wiodących firm meblowych decydując się na inwestycje w nowe technologie. Zostaną także przedstawione przykłady w jaki sposób precyzyjnie oszacować, ile roboczogodzin mogą zaoszczędzić pracownicy Państwa przedsiębiorstw i na jakie policzalne korzyści finansowe i w jakim czasie można liczyć, stosując nowoczesne rozwiązania informatyczne i organizacyjne. Ponadto wskazane będą konkretne, sprawdzone już rozwiązania w zakresie finansowania projektów informatycznych z funduszy europejskich.

Organizatorami konferencji są Graphcom Sp. z o.o. lider wdrożeń systemów informatycznych oraz Europejskie Centrum Doradztwa Finansowego. Partnerem technologicznym wydarzenie jest Comarch SA, CAD Projekt S&K i spółka Supra Serwis. Wśród pozostałych partnerów znajdziemy m.in. BZ WBK SA, miasto i gminę Kępno oraz czasopisma branżowe jak Meble Plus czy Produkcja Mebli.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu