Przejdź do treści

WirtualnyDom.com z Tabelą Ofert

Agencja FreeMind, odpowiedzialna za wdrożenie projektu WirtualnyDom.com, rozpoczęła oficjalną współpracę z portalem TabelaOfert.pl, należącym do grupy redNet.

WirtualnyDom.com jest innowacyjnym sposobem prezentacji nieruchomości w trójwymiarze. Pozwala na pełną interakcję z inwestycją, dzięki czemu osoba zainteresowana zakupem mieszkania może dokładnie zapoznać się z umiejscowieniem, nasłonecznieniem o różnych porach dnia, otoczeniem, rozkładem budynku, a także metrażem, rzutami i ceną konkretnych lokali.

Z racji, iż projekt skierowany jest głównie do firm deweloperskich pragnących w ten sposób ułatwić swoim klientom podjęcie decyzji zakupowych, agencja FreeMind podjęła współpracę z portalem TabelaOfert.pl – liderem w ilości prezentowanych aktualnych ofert nowych domów i mieszkań.

Partner będzie wspierał działania promujące nową jakość w sposobie prezentowania nieruchomości deweloperskich. Niebawem też na portalu pojawią się pierwsze inwestycje odwzorowane za pomocą Wirtualnego Domu.

Z funkcjonowaniem Wirtualnego Domu będzie można zapoznać się także w najbliższy weekend (24-25 września) podczas targów redNet DOM MIESZKANIE WNĘTRZE w Hali Targów w Krakowie przy ul. Centralnej.