TVN Player wzbogaca swoją ofertę o pozycje znane z anteny TVN24

Niespełna miesiąc po starcie, tvn player poszerza swoją ofertę o kilkanaście pozycji emitowanych dotychczas wyłącznie na antenie TVN24 i TVN Meteo. Wśród nowych tytułów są między innymi: „Kropka nad i”, „Fakty po Faktach”, „Rozmowa Rymanowskiego” czy „Maja w ogrodzie”.

W serwisie tvnplayer.pl, który publikował do tej pory treści o tematyce rozrywkowej, użytkownicy znajdą więc informacje z kraju i ze świata, dyskusje społeczne i polityczne, wywiady czy najciekawsze magazyny meteo.

Już dzień po emisji telewizyjnej do tvn playera trafią najnowsze odcinki programów: „Babilon”, „Bartoszewski. Lekcja historii”, „Fakty po Faktach”, „Kropka nad i”, „Piaskiem po oczach”, „Rozmowa Rymanowskiego”, „Rozmowa bardzo polityczna”, „Drugie Śniadanie Mistrzów”, „Kawa na ławę”, „Loża prasowa”, „Maja w ogrodzie”, „Encyklopedia pogody”, „Meteo Maniak”, „Inny punkt widzenia”.

Wszystkie materiały oferowane w serwisie są bezpłatne.

Już niebawem oferta tvn playera zostanie wzbogacona o materiały dotyczące biznesu, finansów i ekonomii, znane z anteny TVN CNBC.

Według danych pochodzących z badania gemiusStream, od startu usługi tvn player, odnotowano ponad 4 miliony wyświetleń dostępnych tam materiałów wideo.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu