Ubezpieczenia podróży służbowych – po raz pierwszy łącznie z biletem tylko w Lataj.pl

Planujesz wyjazd na konferencję, szkolenie, delegację do zagranicznej placówki firmy lub podróż związaną z celem zarobkowym? Nie ryzykuj – wybierz wariant ubezpieczenia z grupy Business Travel Insurance (BTI) dostępny w Lataj.pl.

Szczyt sezonu urlopowego już za nami. Dlatego też, z myślą o Klientach podróżujących w celach biznesowych, serwis Lataj.pl, we współpracy z Europaische Reiseversicherung oddział w Polsce, oferuje od dziś możliwość połączenia rezerwacji biletów lotniczych z dopasowanymi do oczekiwań klientów z sektora biznesowego ubezpieczeniami podróży służbowych. W razie nieszczęśliwego wypadku podczas wyjazdu służbowego, ryzyko nie uznania szkody przez ubezpieczyciela znika, więc cała uwaga podróżnego może pozostać skupiona na celu wyjazdu.

Nowy zestaw ubezpieczeń „Business Travel Insurance” zawiera trzy warianty ubezpieczenia – BASIC, COMPLEX oraz VIP – obejmujące koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków, w tym uszczerbek na zdrowiu, usługi centrum alarmowego assistance oraz – w standardzie – ubezpieczenia bagażu od zagubienia oraz opóźnienia w dostarczeniu. Ubezpieczenia na wysoką kwotę gwarantują doskonałą opiekę medyczną podczas podróży służbowej, a także pozwolą na uzupełnienie garderoby w przypadku utraty bagażu.

Ponadto, po raz pierwszy w Polsce, Klienci serwisu Lataj.pl zyskują możliwość sprawdzenia limitów bagażu rejestrowanego już na etapie wyboru rekomendacji trasy podróży. Nigdy więcej niespodzianek – kupując bilet online podróżny zyskuje cenną informację, ile bagażu może zabrać w ramach biletu lotniczego.

– W ubezpieczeniach biznesowych suma ubezpieczenia bagażu jest nawet 4-krotnie wyższa niż dla turystów indywidualnych – mówi Janusz Wierzbowski, prezes zarządu Sonata Travel, operatora portalu Lataj.pl. – Oferowane przez nas ubezpieczenie bagażu zmniejsza obawy związane z przesiadką. W przypadku, gdy bagaż z garniturem lub ulubioną marynarką podróżnego zostanie opóźniony lub zaginie, podróżny dobrze ubezpieczony może liczyć na rekompensatę szkód nawet do kwoty 8 tys. złotych. Chcemy w ten sposób uchronić naszych Klientów przed niepotrzebnym stresem i zapewnić im  ochronę w przypadku niespodziewanych zdarzeń, aby mogli całkowicie skupić się na swoich celach biznesowych podczas podróży – dodaje.

Dodatkowo, Lataj.pl oferuje możliwość rozszerzenia każdego z trzech wariantów ubezpieczenia o dodatkowe ryzyka związane z charakterem wyjazdu: rozszerzenie o choroby przewlekłe, ryzyko pracy fizycznej oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu