Teatralna karuzela w Mieście Wnętrz Black Red White

W każdą sobotę o godzinie 15.00 salon Miasto Wnętrz Black Red White przy ulicy Serbskiej 9 w Poznaniu zamienia się w kolorowy świat baśni, beztroski i magii. Największa polska grupa meblarska znalazła sposób na jesienne weekendowe popołudnia w rodzinnym gronie. Cykliczne „Sobotnie spotkania z Dobrym Teatrem” to niepowtarzalna okazja do wspólnej zabawy dla najmłodszych i ich rodziców. Więcej informacji na temat projektu i repertuar dostępny jest w aktualnościach na stronie internetowej salonów Black Red White.

Przedstawienia teatralne, spotkania z mimami, zajęcia plastyczno – muzyczne, malowanie twarzy, konkursy z nagrodami – te i inne atrakcje czekają na dzieci i ich rodziców w ramach „Sobotnich spotkań z Dobrym Teatrem”. Black Red White zaprasza w każdą sobotę o godzinie 15.00 do salonu Miasto Wnętrz przy ulicy Serbskiej 9 w Poznaniu na warsztaty, które przez zabawę uczą tolerancji, przyjaźni i kreatywności.

„Spotkania z Dobrym Teatrem” to doskonała okazja do wspólnego spędzania wolnego czasu. Scenariusze przygotowane przez profesjonalnych animatorów charakteryzują się świeżym spojrzeniem na integracyjne formy zabaw, co pozwala na aktywne zaangażowanie zarówno dorosłych, jak i ich pociech.

Wstęp na wszystkie przedstawienia i atrakcje z cyklu „Spotkania z Dobrym Teatrem” jest bezpłatny. Teatrzyk pod tytułem: „Teatralna Karuzela w Mieście Wnętrz” w salonie Miasto Wnętrz przy ulicy Serbskiej 9 w Poznaniu w każdą sobotę o godzinie 15.00.

Repertuar i harmonogram spotkań znaleźć można na stronie internetowej salonów Black Red White.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu