Przejdź do treści

Rusza szkoła językowa w Solaris Center

Poza rodzimymi użytkownikami języka angielskiego, na całym świecie posługuje się nim ok. 350 mln ludzi. Dlatego już w najbliższy wtorek, w Solaris Center (Opole, Plac Kopernika 16), wystartuje Szkoła Językowa. Wykładowcy z Centrum Edukacyjnego Master z Opola poprowadzą zajęcia języka angielskiego w formie gier i zabaw dla dzieci w wieku 2 – 7 lat. Spotkania odbywać się będą od 20 września w każdy wtorek, środę i czwartek, w godzinach od 17.00 do 19.00, obok salonu REKIDS na poziomie -1.

Zajęcia będą prowadzone według nowego programu Teddy Eddy, który pozwala na naukę dzieci już od 2 roku życia. Motywem przewodnim całego Programu jest Miś Eddie, który pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego. Spotkania będą pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy, piosenki, bajki, słuchowiska, ilustracje i zabawki. Ponadto ciekawa, dla dzieci w tym wieku, tematyka (zabawki, jedzenie, ubrania, zwierzątka) sprawi, że maluchy nie będą się nudzić ani przez chwilę!

Wszystko to będzie się działo, pod okiem wykwalifikowanych, specjalnie przeszkolonych do pracy z dziećmi, specjalistów z CE Master.

Dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach same lub w towarzystwie rodziców. Będzie można dołączać w dowolnym momencie i przebywać dowolną ilość czasu.