Ponad 100 marek butów w jednym sklepie

100 marek butów pod jednym dachem? Jest to możliwe: na targach obuwniczych, w największych centrach handlowych i w magazynie największej obuwniczej platformy e-commerce w Polsce – w Butyk.pl.

Większość Polaków kupuje buty w sklepach stacjonarnych. Ale zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze wystarcza czasu na długie spacery po centrach handlowych by zobaczyć najciekawsze modele pięciu, dziesięciu, trzydziestu firm… W Butyk.pl jest ich ponad 100!

Od tej jesieni rozpoczęliśmy współpracę z nowymi dostawcami i dystrybutorami, marek, które wcześniej rozpoznawalne były w całej Europie, a naszym zdaniem w Polsce niewystarczająco dostępne w internecie. Już teraz możecie zobaczyć w naszej ofercie bestsellerowe modele renomowanych firm w tym: Miss Sixty, Irregular Choice, Panama Jack, Pepe Jeans i Vagabond.

Po dłuższej przerwie odnowiliśmy także współpracę z markami SPM oraz producentem świetnych gatunkowo butów męskich Bullboxer(już wkrótce pojawią się nowe modele).

Spośród nowych marek, które w naszej ocenie – popartej dwoma dekadami doświadczenia – mają bardzo duże szanse na sukces w Europie to po pierwsze amerykańskie kozaki Blowfish wykonane z wysokiej jakości eko-substytutów skóry naturalnej. Są świetną gatunkowo propozycją dla osób, które ze względu na swoje przekonania ograniczają noszenie skór naturalnych. Buty te mają też bardzo atrakcyjną cenę i modny, młodzieżowy design.

Drugą nową marką w Butyk.pl i w Polsce jest brytyjski Shellys, czyli artystyczna Bohema i całkowita awangarda stylu.

Marką obuwniczą numer „100” w naszym systemie jest Roberto Botella, czyli producent eleganckich i wykonanych z najwyższej jakości skór naturalnych butów damskich. Ich uwodzicielski charakter i zmysłowy design to znaki firmowe Roberto Botella.

Natomiast odkryciem ostatnich targów w Mediolanie była fenomenalna hiszpańska marka Again&Again. Buty te wykonano wyłącznie ze skóry naturalnej bardzo dobrej jakości, a fabryki produkcyjne marki znajdują się wszystkie w Hiszpanii. W związku z rosnącą popularnością butów portugalskich i hiszpańskich nie mogliśmy oprzeć się urokowi pantofelków Again&Again…

Zapraszamy do Butyk.pl, wystarczy jeden klik by wejść do świata kolekcji ponad 100 marek butów pod jednym dachem.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu