Nowy serwis internetowy dla specjalistów bezpieczeństwa IT

Ruszył nowy serwis Forticamp.pl poświęcony bezpłatnym warsztatom przeznaczonym dla osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo sieci przedsiębiorstw i instytucji. Partnerami serwisu są Fortinet, Centrum Edukacyjne Compendium i Veracomp SA.

Serwis podzielono na kilka głównych kategorii: szkolenia, blog, o nas. Można w nim znaleźć informacje na temat szkoleń organizowanych w ramach cyklu FortiCamp oraz terminy, miejsca i konspekty warsztatów. Prezentowane są również treści związane z zagadnieniami bezpieczeństwa informatycznego, raporty rynkowe oraz informacje o najnowszych zagrożeniach. W postaci krótkich filmów wideo przedstawiono jak skonfigurować rozwiązania.

Na stronie można zapisać się na darmowe warsztaty prowadzone przez doświadczonych ekspertów na temat funkcji i możliwości rozwiązań zabezpieczających Fortinet: FortiGate, FortiAnalyzer, FortiManager, FortiWeb, FortiMail, FortiDB, FortiWiFi i FortiAP oraz oprogramowania FortiClient. Zajęcia są bezpłatne dla osób posiadających specjalny kod promocyjny. Specjaliści IT planujący wdrożenie rozwiązania bezpieczeństwa w swojej firmie, mogą taki kod uzyskać u autoryzowanych partnerów Fortinet w Polsce. Ich lista została opublikowana w serwisie.

Serwis jest dostępny na stronie www.forticamp.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu