Jesienna promocja kredytów hipotecznych w BNP Paribas Banku

Klientom, którzy już mają lub zdecydują się na założenie konta w BNP Paribas, bank proponuje teraz marżę w wysokości 0,9 proc. przez pierwsze pięć lat kredytowania i brak prowizji za udzielenie kredytu.

Klienci, którzy od 19 września do 15 grudnia br. zdecydują się na zaciągnięcie Kredytu Mieszkaniowego, Mieszkaniowego Kredytu Refinansowego lub Kredytu Mieszkaniowego z dopłatami „Rodzina na Swoim”, otrzymają promocyjną marżę w wysokości 0,9 proc. przez pierwsze pięć lat spłaty kredytu bez względu na kwotę kredytu i poziom LTV. Do tej pory okres promocyjnej marży wynosił trzy lata. W kolejnych latach spłaty kredytu marża wyniesie 1,29 proc.

W przypadku Dwuwalutowego Kredytu Mieszkaniowego czy Refinansowego udzielanego w EUR i PLN, promocyjna marża wyniesie 1,42 proc. w całym  okresie kredytowania. Marża na tym poziomie będzie dotyczyła zarówno części kredytu w PLN jak i EUR.

Warunkami promocyjnymi objęte zostały również pozostałe produkty hipoteczne: Kredyt Multi hipoteka, w przypadku którego stała marża wyniesie od 1,62 proc. oraz Pożyczka hipoteczna z marżą od 3,12 proc. W ramach promocji, wszystkie produkty hipoteczne zwolnione są z prowizji za udzielenie kredytu.

Warunkiem skorzystania z promocyjnego oprocentowania oraz zerowej prowizji jest założenie lub posiadanie już w BNP Paribas konta, wykonywanie na nim trzech transakcji bezgotówkowych miesięcznie przez miniumum pięć lat kredytowania, zasilanie konta miesięcznymi wpływami w wysokości od 1 proc. kwoty udzielonego kredytu oraz wykupienie ubezpieczenia na życie.

W ramach promocji, bank zaproponował klientom nowe ubezpieczenie na życie i od utraty pracy Cardif. Aktualnie będą oni mogli skorzystać z ubezpieczenia na rok, trzy lata i pięć lat.

BNP Paribas oferuje swoim klientom siedem rodzajów produktów hipotecznych, które umożliwiają realizację wszystkich planów mieszkaniowych, a także uzyskanie środków finansowych na dowolne cele.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu