Nowe sklepy na Dworcu Centralnym

Do najemców na Dworcu Centralnym dołączyły ostatnio Veneziana oraz Kultowe Dobranocki. Około 60% z dostępnych na Dworcu lokali ma już swoich najemców. Pozostałe umowy są w fazie finalizacji. Docelowo w obiekcie ma powstać ponad 90 lokali a łączna powierzchnia wynajmu (GLA) wynosić będzie 7000 m kw. Za wynajem powierzchni na Dworcu Centralnym odpowiedzialna jest firma DTZ.

Kultowe Dobranocki to sklep posiadający w ofercie maskotki i zabawki wzorowane na bohaterach bajek dla dzieci z dawnych lat tj. Miś Uszatek, Krecik, Paszczółka Maja itp., a Veneziana to butik z artykułami pończoszniczymi i bielizną.

Wkrótce wśród działających punktów pojawią się kolejne: pierwsza w Warszawie Drogeria Jasmin, sklep z profesjonalnymi kosmetykami do włosów Hair&Nail, pierwszy sklep monobrandowy w Polsce firmy Jansport, a także kawiarnia Caffe Club, Bon Apetit i Warszawska Garmażerka, która specjalizuje się w sprzedaży wyrobów tradycyjnej kuchni polskiej.

Zakończenie remontu największego dworca w Warszawie planowane jest przed Euro 2012. Obecnie trwają ostatnie prace remontowe w Galerii Południowej, która od października zostanie przekazana najemcom do prac aranżacyjnych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu