Mistrzyni makijażu Sephora 2009, Anna Galińska, maluje gwiazdy światowego

Sephora, lider rynku kosmetyków luksusowych oraz uznany autorytet w świecie piękna wyznaczający trendy, jest partnerem tegorocznego 59. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego, który odbywa się w dniach 16-24 września 2011 r. w San Sebastian w Hiszpanii. Międzynarodowy zespół najlepszych makijażystów Sephora będzie odpowiadał za niepowtarzalny wizerunek gwiazd srebrnego ekranu, m.in. Antonio Banderasa i Glenn Close. Polskę reprezentuje Anna Galińska, Mistrzyni Makijażu Sephora 2009 oraz główna autorka bloga „Make up w wielkim mieście” dostępnego pod adresem http://blogmakijaz.pl/.

Podczas festiwalu najlepsi wizażyści Sephora, a wraz z nimi Anna Galińska, zadbają o nienaganny makijaż sław światowego kina. Artyści makijażu będą malować aktorów podczas indywidualnych sesji. Już w piątek, 16 września, o godzinie 15.00, cały zespół Sephora rusza do pracy, aby przygotować uczestników wielkiej gali inaugurującej festiwal do zaprezentowania się na czerwonym dywanie, używając profesjonalnych kosmetyków marek Sephora, Make Up For Ever, Dior, Guerlain i NARS, które świetnie sprawdzają się w błysku fleszy. W niedzielę, 18 września, Anna Galińska wraz z innymi artystami Sephora malować będzie uczestników gali, podczas której Glenn Close otrzyma nagrodę za całokształt twórczości.

„Jestem zachwycona, że mogę wziąć udział w festiwalu w San Sebastian. To dla mnie olbrzymie wyróżnienie, wspaniała przygoda i możliwość wykorzystania umiejętności, które doskonalę od lat w Sephora, między innymi uczestnicząc w licznych szkoleniach organizowanych zarówno przez firmę, jak i przez światowe marki kosmetyczne – partnerów Sephora. Jest to także szansa na pracę z najlepszymi na świecie wizażystami oraz realne wyzwanie, gdyż przygotowanie aktorów do występu na czerwonym dywanie to prawdziwy sprawdzian umiejętności makijażysty” – powiedziała Anna Galińska, makijażystka Sephora, Mistrzyni Makijażu 2009.

Sephora, oficjalny partner festiwalu, organizować będzie liczne imprezy i wydarzenia towarzyszące. W pierwszy weekend festiwalu na ulice San Sebastian wyjedzie specjalne „Mobilne Studio Urody Sephora” oferujące bezpłatne makijaże stylizowane na gwiazdy wielkiego ekranu. Wszystkie wydarzenia będą szczegółowo relacjonowane na stronie videobloga, http://blogmakijaz.pl/, prowadzonego przez makijażystów Sephora, w tym m.in. przez Annę Galińską.

„To fantastyczne, że Ania Galińska będzie reprezentować Sephora Polska podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w San Sebastian i będzie częścią międzynarodowego zespołu odpowiedzialnego za makijaż gwiazd. Jest to dla niej olbrzymie wyróżnienie i docenienie jej umiejętności, będzie bowiem jedyną polską makijażystką obecną na festiwalu. To także świetny przykład dla naszych pracowników na to, jakie możliwości rozwoju kariery oferuje im Sephora” – powiedział Sergiusz Osmański, dyrektor artystyczny i PR, Sephora Polska.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu