Drobiazgi o wielkiej mocy, czyli ceramiczna kolekcja dodatków do aranżacji wnętrz

Kobiety, chcąc wyglądać olśniewająco, nie mogą się obejść bez dodatków, które stanowią przysłowiową ”kropkę nad i” perfekcyjnego wyglądu. Podobnie jest w przypadku aranżacji mieszkania – wnętrze pozbawione efektownych dekoracji staje się puste i bez wyrazu. Ciekawe wazony, patery, misy, czy świeczniki dostępne w sklepie internetowym pieknowodomu.pl z pewnością pomogą w urządzeniu stylowego i przytulnego pomieszczenia.

Styl kolonialny to efekt połączenia różnorodnych nurtów europejskich z etnicznymi motywami. Jego charakterystyczne cechy to masywne meble wykonane z ciemnych, egzotycznych gatunków drewna oraz dodatki oddające orientalny klimat. Te ostatnie, w postaci oryginalnych świeczników, fantazyjnych wazonów oraz ozdobnej patery dostępne są w sklepie internetowym pieknowdomu.pl. Wszystkie naczynia wykonane są z ceramiki i utrzymane w stonowanych kolorach ziemi i orientalnej stylistyce. Okrągłe świeczniki o wymiarach 14x14x4,5 cm zapewnią klimatyczny nastrój podczas długich wieczorów. Wazony, formą i barwą odzwierciedlają kolonialny styl, stanowiąc piękną oprawę ciętych kwiatów. Do wyboru mamy jasną oraz ciemną wersję kolorystyczną, a także dwa rozmiary – 21x12x17 cm i 25x15x20 cm. Ozdobna patera (30×10,5×3,5 cm), przypominająca długą łódkę, utrzymana została w prawdziwie tropikalnym klimacie. Pastelowa kolorystyka sprawia, że sprawdzi się zarówno jako uzupełnienie wnętrz urządzonych w egzotycznym stylu, jak również orientalna nuta w klasycznych i nowoczesnych mieszkaniach. Kolonialna stylistyka elementów dekoracyjnych dostępnych w sklepie internetowym pięknowdomu.pl to propozycja urozmaicenia wnętrza. Ich oryginalna forma sprawia, że pomieszczenie nabiera niestandardowego charakteru, a świeczniki, wazony i patery, nie pełnią już tylko funkcji użytkowej, ale przede wszystkim są oryginalną ozdobą.

Motywy florystyczne w aranżacji wnętrz królują już od wielu lat. Kwieciste ornamenty ożywiają bowiem nowoczesny minimalizm, pasują do kolorowego stylu art deco i świetnie komponują się z klasyką. Zainspirowana darami natury kolekcja elementów dekoracyjnych dostępnych w sklepie internetowym pięknowdomu.pl to propozycja do każdego mieszkania. W jej skład wchodzi 5 mis (od 18x18x9,3 cm do 26×23,5×12,5 cm), 4 patery (23,5x23x3,5 cm do 40x37x7,5 cm) oraz 3 wazony (12,5×12,5×16,5 cm, 14x15x32cm, 18,5×18,5×44 cm) – wszystko utrzymane zostało w odcieniach bieli, jasnego kremu lub nieco ciemniejszego beżu. Naczynia różnią się nie tylko kolorem i rozmiarem, ale również kształtem. Fantazyjne brzegi przypominają bowiem strzępiaste liście kwiatów, natomiast wazony, misy i patery o symetrycznych, spiczastych końcach przywołują na myśl kielichy tulipanów. Co więcej, elementy dekoracyjne wykonane są z ceramiki, co stanowi o trwałość i solidności produktów, które będą zachwycać swą oryginalną formą przez wiele lat.

Wystrój mieszkania powinien odzwierciedlać charakter jego domowników. To właśnie sprawia, że pomieszczenia stają się bardziej przytulne i dużo chętniej w nich odpoczywamy. Atmosferę, jaka panuje w domu w dużej mierze tworzą ciekawe dodatki.  Kolekcje ceramicznych wazonów, pater, mis i świeczników, dostępne na pięknowdomu.pl, to sposób na urozmaicenie monotonnego wnętrza egzotyczno-kwiecistymi elementami.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu