Zatankuj na pierwszych Optimach na Warmii i Mazurach

Dwie nowe stacje w barwach LOTOS Optima uruchomiono dziś w Wilkasach koło Giżycka (droga krajowa nr 59) i w Łęgajnach koło Olsztyna (droga krajowa nr 16). Poza najwyższą jakością paliw kierowcy tankujący na Optimach mogą jak zawsze liczyć na konkurencyjne ceny.

– Zgodnie z naszymi planami rośnie sieć stacji Optima. Otwarcie dziś dwóch kolejnych placówek to efekt spotkania, jakie kilka miesięcy temu przeprowadziliśmy z przedstawicielami władz samorządowych województwa warmińsko-mazurskiego – podkreśla Maciej Szozda, wiceprezes i dyrektor ds. handlu Grupy LOTOS S.A. – Wierzę, że dzisiejsza uroczystość da początek powstaniu kolejnych stacji LOTOS Optima na Warmii i Mazurach, rynku o dużym potencjale dla tego segmentu, który traktujemy priorytetowo.

Stacja w Wilkasach wyposażona jest w trzy dystrybutory z paliwami Pb95, Pb98, ON i LPG. Dodatkowo na kierowców planujących postój czeka parking oraz sklep o powierzchni prawie 40 m2. Klienci placówki mogą również skorzystać z kompresora czy odkurzacza. Z kolei stacja w Łęgajnach ma w swojej ofercie paliwa Pb95, ON oraz LPG.

– Dla nas to nie tylko pierwsze stacje segmentu ekonomicznego na Warmii i Mazurach, to także pierwsze LOTOS Optimy uruchomione w formule partnerstwa handlowego. Wszystkich właścicieli stacji wchodzących pod szyld LOTOS Optima traktujemy po partnersku, dzięki temu zyskujemy wszyscy – kierowcy, nasi partnerzy oraz LOTOS – wymienia Paweł Lisowski, prezes LOTOS Paliwa.

Oprócz placówek w Wilkasach i Łęgajnach trzy stacje LOTOS Optima działają już od lipca br. w Warszawie. Obiekty znajdują się przy ul. Pułkowej na wysokości ul. Wóycickiego oraz na wysokości ul. Farysa, a także przy ul. Wybrzeże Gdyńskie w pobliżu Centrum Olimpijskiego PKOl. Popularność stacji wśród zmotoryzowanych przeszła najśmielsze oczekiwania handlowców. Uruchomione zaledwie dwa miesiące temu warszawskie stacje LOTOS Optima sprzedają bowiem średnio na dobę ilości paliw porównywalne z obrotem na stacjach sieci premium.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu